Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 24.05.2024 - 01:06:14   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Bohaté Vánoce u DIGI TV začínají už na podzim

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@novadigitv.cz Přidané: 02.10.2018


DIGI TV připravila pro své nové zákazníky již dlouho před Štědrým dnem bohatou vánoční nadílku. V pondělí 1. října zahajuje podzimní akci, která se protáhne až do Vánoc. Všichni noví zákazníci si při podpisu smlouvy mohou k DIGI TV vybrat jeden ze tří hodnotných dárků.


Pro fotbalové fandy je připravený speciální dárkový balíček osmi kanálů DIGI Sport v HD rozlišení na půl roku zdarma. Milovníci tabletů sáhnou po výkonném zařízení Lenovo s instalovanou mobilní aplikací DIGI2GO. Přátelé televizní zábavy určitě zvolí nabídku Zima zdarma, díky níž mohou sledovat první tři měsíce svého úvazku kompletní nabídku DIGI TV zcela zdarma a bez ohledu na to, jaký programový balíček si vyberou.

„Při plánování naší vánoční akce jsme se rozhodli vyjít vstříc všem, kteří začínají myslet a chystat se na Vánoce už brzy na podzim. Zájemcům o DIGI TV jsme připravili bohaté Vánoce a dáváme jim na výběr, co by si k pořízení DIGI TV nejvíce přáli pod pomyslný vánoční stromeček,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, a doplňuje: „Je rozhodně z čeho vybírat. Pro sportovní fanoušky jsme udělali speciální dárek v podobě našich vlastních sportovních kanálů DIGI Sport na půl roku zdarma. Týden, co týden tak uvidí desítky zápasů nejlepšího světového fotbalu, velké fotbalové týmy a světové hvězdy Ronalda, Messiho, Modriče… Pro fanoušky filmů, seriálů a celé televizní zábavy máme Zimu zdarma. Tedy kompletní nabídku více než 100 programů na 3 měsíce zadarmo. A v neposlední řadě je DIGI TV poskytovatel plnohodnotné televize přes internet. Proto nabízíme jako dárek tablet s instalovanou mobilní aplikací DIGI2GO.“


Zima zdarma pro přátele televizní zábavy a zimní pohody

Nabídka Zima zdarma navazuje na velmi úspěšnou akci Léto zadarmo, která přilákala k DIGI TV tisíce nových zákazníků. Po podpisu smlouvy získají noví uživatelé jako dárek možnost celé tři měsíce sledovat kompletní programovou nabídku zcela zdarma, a to včetně pronájmu set-top boxu. Programový balíček, který si zákazníci na počátku objednali, se jim aktivuje až od čtvrtého měsíce, za který jim také dorazí první faktura.


Speciální balíček DIGI Sport pro fotbalové fandy

Speciální dárkový balíček programů DIGI Sport vytvořila DIGI TV i proto, že nově vysílá sportovní přenosy na celkem osmi kanálech DIGI Sport v HD rozlišení a každý týden nabízí desítky hodin přímých přenosů z fotbalu i tenisového seriálu ATP World Tour a dalších sportů.


Tablet Lenovo pro milovníky tabletů

Nový tablet Lenovo TAB 3 10 si mohou za podpis dvouletého úvazku vybrat ti noví zákazníci, kteří si pořídí od DIGI TV televizi přes internet, případně k satelitní DIGI TV za 100 Kč měsíčně mobilní službu DIGI2GO, která jim umožní využívat služeb moderní televize, jako je její sledování na více zařízeních či využívání sedmidenního archivu vysílání.


Vánoční akce DIGI TV začíná 1. října, bude trvat do 31. prosince 2018 nebo do odvolání, v případě tabletu pak do vyčerpání zásob. Zájemci si mohou DIGI TV s vánočním dárkem objednat na speciální vánoční stránce nebo na stránkách DIGI TV, případně na zákaznické lince 533 427 533.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Aneta Havlová, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
17.09.2018 • Zákazníky FLIX TV čeká modernější služba, více programů a nižší cena
13.09.2018 • Průzkum SES - diváci jsou ochotni za televizní balíčky platit více
05.09.2018 • Diváci v České republice a na Slovensku mohou nově sledovat plně lokalizovanou stanici TV Paprika
13.08.2018 • TV Markíza a Nova uspeli s ďalšími návrhmi predbežných opatrení - slovenský súd zakázal M7 Group nelegálnu distribúciu televízií Markíza a Nova
20.07.2018 • Soud zakázal společnosti M7 Group nelegální distribuci televizí TV Nova a Markíza, vydána předběžná opatření ve prospěch televizních stanic
11.07.2018 • Odložená sledovanost na TV trhu neustále roste, nejrychleji u tematických stanic

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist