Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.07.2024 - 19:29:24   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

DIGI TV spustí v úterý plánovanou aktualizaci set-top boxů Kaon

  Autor: DIGI TV/PP Partners , e-mail: info@novadigitv.cz Přidané: 25.06.2019


Divákům satelitní DIGI TV se v noci z úterý 25. června na středu 26. června automaticky zaktualizují set-top boxy Kaon. Plánovaná aktualizace přispěje k dalšímu zvýšení kvality služeb satelitní DIGI TV. Všechny set-top boxy, které budou ve stand-by režimu, se po jedné hodině v noci během zhruba 15 minut samy zaktualizují. U ostatních proběhne aktualizace v momentě, kdy zákazníci set-top box spustí.


Uživatelů satelitní DIGI TV, kteří k příjmu signálu využívají CA Modul, se aktualizace netýká, stejně jako zákazníků televize přes internet.

„Plánovaná aktualizace se zaměřuje především na zlepšení kompatibility set-top boxu s platformou DIGI TV a tím ke zvýšení uživatelského komfortu. Zásadnější změny, jako je například vylepšení plánování nahrávek prostřednictvím EPG, i dílčí změny v podobě úpravy překladů, provádíme současně v jednom balíku, abychom minimalizovali zásah do možnosti sledování televize. Také proto k aktualizaci dojde v noci,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV.

Zákazníci aktualizaci ve většině případů vůbec nezaznamenají. Na set-top boxech jim zůstane jejich nastavení včetně vlastních seznamů kanálů a plánovaných nahrávek. Důležité je ale upozornit, že po dobu plánované aktualizace nebudou moci zákazníci televizi sledovat, k vysílanému pořadu se budou moci vrátit až po jejím dokončení.

Pokud se přece jen při aktualizaci objeví problém, k jeho vyřešení pomůže spuštění set-top boxu přes tovární nastavení (návod je k dispozici na www.novadigitv.cz/restart). V případě potřeby mohou zákazníci kontaktovat DIGI TV na její zákaznické lince 533 427 533, případně na chatu přímo na stránkách www.novadigitv.cz.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Kontaktní osoba: Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Aneta Havlová, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague, 25. 6. 2019  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
04.06.2019 • DIGI TV představila novou aplikaci pro Apple TV
24.04.2019 • Skylink Live TV v televizorech skupiny Vestel
05.04.2019 • Přehled IPTV a satelitních providerů, kde bude HBO3 vysílat od 8. do 14. 4. volně
04.04.2019 • Hra o trůny na DIGI TV: seriálový maraton pro všechny zákazníky zdarma
28.02.2019 • Volně vysílané programy Skylinku v měsíci březnu
08.02.2019 • Krást vysílání Premier League se nevyplácí. Internetoví piráti chyceni do policejní sítě

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist