Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 19.05.2024 - 03:53:00   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

DIGI TV obnovila vysílací práva na anglickou Premier League na další 3 roky

  Autor: DIGI TV/PP Partners , e-mail: info@novadigitv.cz Přidané: 06.08.2019


Čeští fanoušci si už zvykli, že nejlepší fotbalové ligy s nejlepšími fotbalisty světa najdou týden, co týden na DIGI TV. Nyní je jisté, že diváci o nic z atraktivního obsahu nepřijdou ani v následujících letech. Společnost DIGI CZ, provozovatel satelitní DIGI TV a TV přes internet, získala vysílací práva k Premier League na další tři sezony. Premier League, kterou DIGI TV vysílá v ČR od roku 2016, tak zůstane dál v její bohaté sportovní nabídce, a to nejméně do roku 2022.


„Do nové sezony vstupujeme se čtyřmi top atraktivními fotbalovými ligami včetně anglické Premier League. Ke třem z nich, španělské LaLize, německé Bundeslize a italské Serii A, držíme vysílací práva do roku 2021. Jsme proto rádi, že jsme na další období pro naše fanoušky opět získali vysílací práva na anglickou Premier League, která bude na DIGI TV pokračovat bez přerušení nejméně do konce sezony 2021/2022,“ uvedla Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI CZ.


Premier League nově na Premier Sport HD

Maraton přímých přenosů, magazínů a studií v nové sezoně Premier League odstartuje již v pátek 9. srpna ve 21 hodin úvodním zápasem mezi Liverpool FC a Norwich City na nové televizní stanici s názvem Premier Sport HD. Ve vysílání DIGI TV nová stanice nahradí DIGI Sport 4 HD. Více informací o Premier Sport HD najdete zde.

Držitelem vysílacích práv k anglické Premier League je skupina LAMA ENERGY GROUP, do které patří i DIGI CZ. O vysílání atraktivního fotbalu mají v ČR zájem i další poskytovatelé placené televize. „V zájmu českých fotbalových fanoušků jsme se dohodli s dalšími televizními operátory a vysílání stanice Premier Sport HD bude dostupné i u T-Mobile TV a O2TV,“ potvrdila Iveta Šlapalová.


Kromě Premier League má DIGI CZ vysílací práva například na:

- španělskou nejvyšší fotbalovou soutěž LaLigu,
- první německou Bundesligu,
- italskou Serii A,
- Anglický pohár FA Cup.

Ve všech případech jde o vysílací práva nejméně do konce sezony 2020/2021.

Vedle toho vysílá DIGI TV i zápasy nejvyšších fotbalových soutěží ve Francii, či Skotsku, nabízí zápasy druhé anglické ligy Sky Bet Championship, či druhé německé Bundesligy.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a nově na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Aneta Havlová, Mediální zastoupení DIGI CZ, PP Partners Prague, 5. 8. 2019  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
25.07.2019 • Česká asociace satelitních operátorů z.s. vyjádřila otevřeným dopisem podporu p. Jaromíru Novákovi, předsedovi Rady ČTÚ
08.05.2019 • Zákulisí České televize dnes přilákalo 27 tisíc lidí, o šest tisíc více než předloni
30.04.2019 • Volně vysílané programy v měsíci květnu v platformě Skylink
30.04.2019 • Atmedia nově přibírá do svého portfolia stanici TV Paprika
19.04.2019 • Velikonoce 2019
12.02.2019 • JOJ Group rozšiřuje svoje portfolio v České republice

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist