Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 09.08.2020 - 10:49:09   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Černý MAXI pátek se vrací: DIGI TV nabízí MAXI balíček za 599 Kč

  Autor: DIGI TV/PP Partners , e-mail: info@novadigi.tv Přidané: 10.09.2019


V září bude poprvé v letošním roce pátek třináctého. DIGI TV kvůli tomuto magickému datu spouští svou již tradiční akci Černý MAXI pátek. Každý, kdo si v termínu od vyhlášení této nabídky až do neděle 22. září objedná MAXI balíček, bude jej mít po celou dobu dvouletého úvazku za bezkonkurenčních 599 Kč měsíčně.


Zákazníci televize přes internet tak při jeho pořízení ušetří 250 Kč měsíčně a za dvouletý úvazek plných šest tisíc. Stejná cena balíčku platí i pro satelitní DIGI TV. Akce se týká všech nových zákazníků DIGI TV i těch stávajících, kteří dosud MAXI balíček nemají.

„Nabídka, která je jednotná pro všechny zákazníky, ať nás sledují prostřednictvím satelitu, nebo přes internet, je výjimečná. Za skvělou cenu získají až 110 televizních stanic všech žánrů, z nichž je až 64 v HD kvalitě. Vše od nejlepšího evropského fotbalu až po skvělé filmy na prémiových kanálech,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV, a doplňuje: „V minulosti jsme při Černém MAXI pátku zaznamenali pokaždé strmý nárůst objednávek MAXI balíčků, věřím, že zákazníci výhodnost akce ocení i tentokrát.“

Součástí MAXI balíčku jsou filmové kanály HBO HD, HBO 2 HD HBO 3 HD, dále CINEMAX HD a CINEMAX 2 HD. Kromě nich obsahuje dalších téměř dvacet filmových stanic samozřejmě včetně těch od českých skupin Nova, Prima či Barrandov. Mezi stovkou programů nechybějí dokumentární, dětské, zpravodajské, hudební či erotické kanály. Zároveň MAXI balíček potěší příznivce kvalitního sportu. Anglickou fotbalovou Premier League a další ostrovní kopanou mohou sledovat na novém kanálu Premier Sport HD. Na celkem sedmi stanicích DIGI Sport HD vysílá DIGI TV španělskou LaLigu, německou Bundesligu, italskou Serii A či nejlepší mužský tenis v podobě seriálu ATP World Tour. V nabídce DIGI TV nechybějí ani další sportovní kanály.

MAXI balíček za akční cenu 599 Kč měsíčně si mohou zájemci objednat v termínu od 9. do 22.září na zákaznické lince 533 427 533, nebo na webové stránce https://novadigitv.cz/black-friday.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a nově na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
30.08.2019 • Volně vysílané programy pro abonenty platformy Skylink v měsíci září
29.08.2019 • SPI/FilmBox přináší divákům ve střední a východní Evropě největší hollywoodské trháky díky spolupráci s Paramount Worldwide TV Licensing & Distributio
20.08.2019 • Ruský a ukrajinský paket Kartina Sat volně z družice Astra 1L
13.08.2019 • Program Love Nature HD v nabídce Skylinku
12.08.2019 • Změna National Geographic HD na satelitu ASTRA 3B od 1. 10. 2019
09.08.2019 • Foodxp volně z družice Astra 2G

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist