Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 16.07.2020 - 17:58:05   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Towercom počúvol zákazníkov: OTTA príde v novom šate, so 4K a lacnejšia

  Autor: Towercom/W.R.P.R. , e-mail: info@towercom.sk Přidané: 10.09.2019


Spoločnosť Towercom ponúkne už v najbližších dňoch svoju vynovenú videoslužbu. Diváci sa môžu tešiť na niekoľko pozitívnych zmien. Slovenský poskytovateľ pozemného televízneho a rozhlasového vysielania si totiž zobral k srdcu spätnú väzbu od svojich divákov.


„Vynovená služba prinesie úplne nový prehľadnejší vizuál, rozšírenú 30 dňovú registráciu zdarma, TV so sedemdňovým archívom a úplne novú sekciu so 4K UHD obsahom, ktorý ponúkne aj atraktívne tituly z dielne Red Bullu,“ hovorí Andrej Doležal, riaditeľ pre inovácie spoločnosti Towercom.

Službu bude možné využívať aj v zahraničí, potrebná je však registrácia na Slovensku. Zmení sa aj cena. Doteraz stála otta mesačne 5,99€, po novom to bude 4,99€ za mesiac.

Celý obsah bude lokalizovaný do slovenčiny alebo češtiny, prostredníctvom audia alebo titulkov. Zákazníci sa tak nemusia obávať, že by niečomu nerozumeli. Otta bude dostupná aj prostredníctvom aktualizovaných aplikácií android a IOS.

Vynovená služba umožní sledovanie obsahu viacerými používateľmi súčasne. „Pre jedno konto bude môcť byť vytvorených päť užívateľských profilov, pričom tí budú môcť sledovať obsah až na desiatich zariadeniach,“ vysvetlil Doležal.

Towercom zároveň po novom umožní napríklad až trom členom rodiny sledovať v rovnakom čase rozdielny obsah. Nové bude aj označovanie prípustnosti filmov pre jednotlivé vekové kategórie.

Otta je interaktívna mediálna služba. Ide o tzv. "video on demand“ službu, podobne ako Netflix, navyše aj s live streamom televíznych programov, vrátane 7 dňového archívu. Využívať ju, je možné na televízoroch cez hybridnú televíziu (HbbTV) alebo cez aplikáciu pre smart TV.


Ivan Rudolf, Externý hovorca Towercom, W.R.P.R, 9. 9. 2019


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
12.09.2019 • Na O2 TV Sport startuje další ročník Tipsport extraligy
24.08.2019 • Stanice O se dohodla s ANTIK Telecom na distribuci nové Hip-hopové TV stanice ÓČKO BLACK a zařazení dalších ÓČKO kanálů v HD kvalitě
08.08.2019 • Stanice O se dohodla s Kuki TV na distribuci televizních stanic ÓČKO, ÓČKO STAR, ÓČKO EXPRES a ÓČKO BLACK v HD kvalitě
07.08.2019 • Ženský okruh WTA zůstává až do roku 2022 na O2 TV Tenis
06.08.2019 • O2 TV rozšiřuje nabídku o kanál Premier Sport - nová stanice přinese špičkový ostrovní fotbal včetně anglické Premier League
06.08.2019 • Premier League od srpna v T-Mobile televizi

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist