Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 02.07.2022 - 02:02:07   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Stanice a vysílače | Články
 

Media Club představuje novou obchodní politiku rádií

  Autor: Media Club/TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 20.09.2019


Obchodní zastupitelství Media Club představilo novou podzimní obchodní politiku pro rádia na rok 2020. Začátkem srpna letošního roku oznámilo uzavření dohody se společností Czech Media Invest, a. s., ohledně obchodního zastupování rádií Evropa 2, Frekvence 1, Rádia Bonton a Dance rádia, patřících do skupiny Active, díky čemuž se příští rok stane nejsilnějším hráčem na poli poskytování rozhlasové reklamy na českém trhu.


„Navázáním partnerství s Active Group se Media Club stane nejen největším, ale zároveň i nejsilnějším zastupitelstvím a hráčem na poli poskytování rozhlasové reklamy na českém trhu. Jeho podíl na trhu v meziročním srovnání dosáhne hodnoty 44,30 % a vzroste tak o 17,7 p. b.,“ uvádí Jan Čadek, ředitel divize rádií Media Clubu. Zastupitelství, které bude od 1. února 2020 nově zastupovat rádia Frekvence 1, Evropa 2, Dance rádio a Rádio Bonton, dosáhne pomocí nového uskupení v konkurenčním prostředí na komerčním rádiovém trhu největšího zásahu posluchačů v týdenní poslechovosti v 11 krajích. Týdenní poslechovost podle posledních čísel Radio projektu dosáhne 4 956 000* posluchačů, což znamená, že zasáhne 56 % populace v ČR.

Media Club dále upravuje poměr zastupovaných rádií v reklamním prodeji ve stávajících společných balíčcích, v tvz. bundles. Tři původní balíčky (Radio United Total, Optimal a Progressive) byly doplněny o nové stanice a zároveň se přizpůsobily podle cílové skupiny, a to buď pro mladší, nebo pro starší publikum. Do současných bundles se přidaly – do Progresivu mladší stanice (Evropa 2 + Dance rádio), do Optimalu starší stanice (Frekvence 1+ Rádio Bonton) a do Totalu všechny čtyři (Frekvence 1, Evropa 2, Dance rádio a Rádio Bonton).

Zastoupení rádií v bundle RADIO UNITED TOTAL, který představuje nejsilnější produkt na rozhlasovém trhu pro maximální zásah populace ČR, je – Rádio Impuls, Country Rádio, Rádio Beat, Rádio Kiss, Český Impuls, RockZone, Radio 1, Rádio Spin, Signál rádio, Rádio Dechovka + Frekvence 1, Evropa 2, Rádio Bonton a Dance Rádio. Týdenní poslechovost dosahuje 4 956 000 posluchačů.

Boundle RADIO UNITED OPTIMAL s poslechovostí 3 589 000 lidí týdně přináší kombinaci rádií zaměřených na rodiny, které jsou zajištěné a vyznávají aktivní životní styl. Obsahuje rádia: Rádio Impuls, Country Rádio, Rádio Beat, Signál rádio, Český Impuls + Frekvenci 1 a Rádio Bonton.

Naopak bundle RADIO UNITED PROGRESSIVE, jehož týdenní poslechovost dosahuje 3 573 000 posluchačů, se zaměřuje na mladší posluchače a jejich rodinu. Rádia v zastoupení: Rádio Impuls, Rádio Kiss, Rádio 1, Rádio Spin, RockZone a nově Evropa 2 a Dance Rádio.

(*Zdroj: RADIO PROJEKT, 1.1.2019 - 30.6.2019, CS: všichni)


Media Club tak kromě stávajících rádií Impuls, Kiss, Beat, Country, Rádio 1, Spin, Signál, RockZone, Český Impuls a Dechovka nově zastřeší prodej reklamy na stanicích Evropa 2, Frekvence 1, Bonton a Dance.

Stejně jako letos bude také v roce 2020 zastupovat prodej reklamy pro skupinu Prima jak na šesti televizních stanicích (Prima, Prima COOL, Prima LOVE, Prima ZOOM, Prima MAX a Prima KRIMI), tak v online projektech, tištěných časopisech, eventech a rozhlasových stanicích z vlastního portfolia.

Media Club i nadále zastupuje hudební stanice skupiny Óčko, kanály Skupiny Barrandov, komediální stanici Prima Comedy Central, dětský kanál Nickeloden a kanály zastupované společností Atmedia Czech. Více na www.media-club.cz


Za Media Club - Gabriela Semová, vedoucí korporátní a interní komunikace, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 19. 9. 2019


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
30.08.2019 • Rádio Slovensko bude mať od septembra nový zvukový obal
06.08.2019 • V éteru: „Radio Eule“ – Německé muzeum provozuje vlastní středovlnný vysílač
20.04.2019 • Prima KRIMI slaví úspěšný první "Rok zločince"
06.03.2019 • TV vysielače prevádzkuje 27 spoločností
19.02.2019 • Hudební stanice Retro byla v loňském roce nejsledovanější hudební stanicí v Praze
18.02.2019 • RTVS sa stala členom Digitálnej komisie

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist