Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 28.05.2024 - 11:49:57   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Technika | Články
 

Základní televizory Philips oslňují třístranným Ambilightem

  Autor: PRAM/TP Vision , e-mail: info@pram.cz Přidané: 12.12.2019


Společnost TP Vision, výrobce audio a video spotřební elektroniky, představuje základní řady televizorů Philips série 6704 a 6754 na českém trhu. Televizory jsou vybavené třístranným Ambilightem, chytrými funkcemi operačního systému Saphi a podporují nový standard DVB-T2. Je možné je pořídit již od 10 990 Kč.


Série 6704 a 6754 – Ambilight v základu

Technologie Ambilight, která snižuje únavu očí, opticky rozšiřuje obraz, a především efektně vypadá, je jedním z hlavních důvodů současné obliby televizorů Philips. Proto jsou Ambilightem vybavené již základní modelové řady 6704 a 6754 a to hned v třístranné variantě.

I přes nízkou cenu se jedná o bohatě vybavené 4K modely. Disponují například technologií Ultra Resolution, která vylepšuje jakýkoli audiovizuální zdroj na vyšší rozlišení. Podsvícení televizoru podle okolního světla inteligentně reguluje technologie Micro Dimming a zlepšuje tak výslednou kvalitu obrazu. Televizor přehraje formáty HDR10, HDR10+ a nově i Dolby Vision. Zvuk jako v kině zajišťuje 20W reproduktor s podporou formátu Dolby Atmos. Televizor má ve výbavě tuner pro DVB-T2/HEVC, satelitní a kabelové vysílání. Mezi další výbavu patří tři vstupy HDMI, dva USB porty a připojení k Wi-Fi.


Chytré funkce SAPHI

Operační systém Saphi, poháněný čtyřjádrovým procesorem, nabízí snadné ovládání a základní chytré funkce, jako je stahování aplikací z nabídky Philips Smart TV nebo streamování obsahu z Youtube, Netflixu či dalších služeb. Rychlé a jednoduché zrcadlení obsahu z mobilního telefonu nebo tabletu zajišťuje funkce Miracast.


Design, úhlopříčky

Modely 6504 a 6754 se od sebe liší pouze barvou. 6504 má rámeček i nožičky vyrobené v černé barvě, zatímco 6754 v barvě stříbrné. Díky tenkému rámečku obraz plynule navazuje na okolní osvětlení Ambilightu. Tato série nabízí široký výběr úhlopříček: 43, 50, 55, 65 a 70 palců.


O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na vizuální digitální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty po celém světě. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech a v oblasti audio produktů Philips po celém světě. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.


Sledujte nás také na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate
Instagram: https://instagram.com/philipstvs


Jiří Kroulík, Account Manager, PRAM Consulting
Jolana Poláková, Marcom, PR & Event Manager, CEE  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
20.08.2019 • Slovak Telekom pridal do svojej aplikacie podporu Apple Pay i dalsie novinky
18.08.2019 • Televizory Philips OLED získaly ocenění EISA už potřetí v řadě
06.07.2019 • Philips TV vytvořil televizor na základě přání zákazníků
13.05.2019 • RTVS vysiela z dejiska MS z moderných profesionálnych štúdií
27.01.2019 • Společnost Panasonic rozšiřuje řadu velkoformátových 4K displejů
14.01.2019 • TS Ostrava zajišťuje přímé přenosy s novým osmikamerovým HD přenosovým vozem

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist