Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 29.09.2020 - 13:36:09   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

FilmBox Premium u velkých operátorů dočasně zdarma

  Autor: FilmBox/SPI/Weber Shandwick , e-mail: info@filmbox.cz Přidané: 26.03.2020


Pokud hledáte způsob, jak si v těchto dnech zvednout náladu, tak řešením může být řádná dávka kvalitní filmové zábavy! Právě tu přinášejí vybraní operátoři všem televizním zákazníkům v podobě přístupu ke kanálu FilmBox Premium – nejsledovanějšímu prémiovému placenému filmovému kanálu v zemi. FilmBox Premium bude v průběhu následujících týdnů otevřený a přístupný všem předplatitelům vybraných TV operátorů. Zkontrolujte prosím, zda tomu tak je i u vašeho televizního operátora.


Jak je tedy možné zvednout si náladu? Předkrmem by mohla být romantická komedie Nestanu se tvojí ženou s legendární Michelle Pfeiffer jako Rosie, která se zakouká do přitažlivého kolegy. Tento snímek uvidíte už 25. března na FilmBox Premium.

Ještě v březnu si budou diváci moci oddychnout s kanálem FilmBox Premium při sledování dalších filmů. Například si užít velké exotické dobrodružství s nekompromisní Angelinou Jolie v Lara Croft – Tomb Raider: Kolébka života. Pozoruhodným završením filmového měsíce bude komedie Kouzlo měsíčního svitu z pera Woodyho Allena.

Duben začne pěkně zostra trojicí kousků, které definitivně vtáhnou diváky do světa nekončící akce. Mistr svého žánru – Tom Cruise – zapůsobí na diváky stanice FilmBox Premium sofistikovanými kriminálními zápletkami plnými excelentních zvratů hned ve dvou filmech: Jack Reacher: Poslední výstřel a Jack Reacher: Nevracej se. Zážitek z akce vystupňuje film Muž na hraně, kde se z „nevinného“ pokusu o sebevraždu vyklube nečekaný tah ve hře o všechno.

Divákům, kteří rádi nahlíží za horizont zítřků, předestře příběh hledání vlastní identity v napůl robotickém těle oslnivá Scarlett Johansson. Jako Major, téměř nedotknutelná šéfka elitní bojové jednotky, ukáže v brilantním sci-fi kousku Ghost in the Shell, že téma omezování lidské svobody je nadčasové. Komiksová historie tohoto díla symbolicky sahá do roku 1989.

Zastoupení budou mít během dubna na kanále FilmBox Premium také jiné žánry. Romantickou náladu a úsměv na rtech vykouzlí film Dopisy pro Julii. Dramatické chvíle prožijí diváci díky filmu Včera v noci a s příchutí mystéria i v ikonickém kousku The Circle, který přináší unikátní herecké duo – Tom Hanks a Emma Watson.

Pro ještě větší porci filmového rozptýlení je k dispozici i další kanál – FilmBox, který je pro diváky volbou číslo 1 mezi všemi zpoplatněnými filmovými kanály v Česku. Mnoho zákazníků kabelových, satelitních a IPTV platforem má kanál FilmBox standardně dostupný ve své TV nabídce, tudíž si můžete zkontrolovat dostupnost i ve vašem přijímači.

Na kanále FilmBox bude ještě tento měsíc úřadovat svébytný Wesley Snipes ve filmu Sniper. Pro milovníky domácí produkce je připravená Iva Janžurová ve snímku Svatba jako řemen či Vlastimil Brodský ve filmu Ať žijí duchové!


O SPI International

SPI International je globální mediální společnost provozující 40 televizních kanálů na šesti kontinentech. FilmBox je její vlajkovou lodí. SPI je jedním z největších agregátorů nativního obsahu v Ultra HD kvalitě na světě. Ve spolupráci s více než 1400 operátory na celém světě využívá SPI nejmodernější technologii, která poskytuje 65 milionům předplatitelů přístup k SPI lineárnímu obsahu a on-demand obsahu včetně živého streamování UHD programů a FilmBox kanálů na jakémkoli zařízení připojeném k internetu prostřednictvím velkých globálních poskytovatelů streamingových služeb, jako i místních poskytovatelů OTT. Více než 25 let je SPI International předním distributorem divadelních filmů a televizních programů na mezinárodním trhu. Pevné spojenectví SPI s hlavními dodavateli licencí poskytují nepřekonatelný a lehko rozpoznatelný obsah s vysokou poptávkou. Internet: www.spiintl.com


Marek Němec, Head of Client Services, Weber Shandwick, 25. 3. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
23.03.2020 • Dokumentární skvosty na Prima ZOOM ve 13. týdnu
23.03.2020 • Viasat Nature: Nevyzpytatelné počasí ukazuje jevy, které jsme dosud neznali!
18.03.2020 • TV Spektrum pomáha deťom s učením
17.03.2020 • Půlnoční přenosy z Met – potěšte se operou online a zdarma přímo u vás doma
15.03.2020 • Velký výběr dokumentů na Prima ZOOM
12.03.2020 • Epic Drama: Projekt Modrá kniha - odhal lež a zjisti pravdu o blízkých setkáních!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist