Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 05.03.2024 - 05:49:20   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

„Zostaňte doma,“ odkazuje divákom televízia AMC

  Autor: AMC/PR.Konektor , e-mail: info@prkonektor.sk Přidané: 26.03.2020


Od dnešného dňa sa všetky televízne stanice spoločnosti AMC Networks International - Central and Northern Europe zapájajú do iniciatívy „ZostaňteDoma“. Celé portfólio staníc AMCNI CNE na Slovensku a v Českej republike bude mať na obrazovke špeciálnu hlášku #ZostaňteDoma, ktorá sa bude zobrazovať, kým to bude potrebné. Na Slovensku a v Českej republike sa k iniciatíve pripojili stanice Sport1, Sport2, AMC, Film+, Minimax, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika a CBS Reality.


V ostatných častiach strednej Európy, v Rumunsku, na Slovensku a v Česku sú do iniciatívy zapojené všetky stanice AMCNI CNE, spolu 31 staníc, ktoré prinášajú odkaz #ZostaňteDoma.

Vo väčšine Európy si boj proti koronavírusu dočasne vyžaduje zodpovedný spôsob života. Svoje domovy by sme mali opúšťať, len ak je to absolútne nevyhnutné. V tejto situácii je televízna spoločnosť AMCNI CNE presvedčená, že je jej povinnosťou upozorniť každého, kto sleduje jej televízne stanice - či už ide o športového fanúšika, seriálového fanatika alebo rodinu s malými deťmi - že je našou prvoradou povinnosťou zostať doma, aby sme chránili naše zdravie a zdravie všetkých ostatných.


O AMC Networks International - Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločnosti na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc sústreďujúcich sa na Strednú a Východnú Európu. Súčasné AMCNI - Central and Northern Europe portfólio zahŕňa 12 televíznych staníc v štyroch žánroch: šport: Sport1, Sport2, športu, detské: Minimax, Megamax, zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TVPaprika, Spektrum Home a filmové: AMC, Sundance Channel, Film mobil , Film + a Film Café. Obsah tematických staníc sa vytvára pre miestnych divákov, jazykové verzie a trhy. Je dostupný v celej sérii platforiem vrátane HD, služieb na požiadanie a verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálnou divíziou AMC Networks a dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac ako 140 krajinách a územiach v Afrike, Ázii, Európe a Latinskej Amerike. AMCNI zahŕňa ako globálne značky Sundance Channel a MGM Channel, tak aj populárne kanály s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworks.com/amcni


O spoločnosti AMC Networks:

Spoločnosť AMC Networks Inc. (NASDAQ: AMCX) sa už viac ako 30 rokov venuje produkcii kvalitných filmov a relácií, vlastní a prevádzkuje niekoľko populárnych a oceňovaných značiek v oblasti platenej káblovej televízie. AMC, IFC, SundanceTV, WE TV, a IFC Films produkujú relácie, ktoré sú výrazné, zaujímavé, kultúrno relevantné a oslovujúce divákov naprieč rôznymi spoločenskými skupinami. Spoločnosť tiež prevádzkuje globálnu divíziu, AMC Networks International. Viac informácií nájdete na www.amcnetworks.com.


V Bratislave, 25. marca 2020, Michaela Ivaničová, PR Consultant, PR.Konektor


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
19.03.2020 • V pondělí startuje ČT3 - přinese oblíbené seriály, retro komedie i nový magazín pro seniory
16.03.2020 • Přelaďování televizního vysílání na DVB-T2 se odkládá
09.02.2020 • Polovina české populace sleduje placenou televizi, roste zájem o tematické stanice
07.01.2020 • Jsme mladé, jsme krásné, jsme... tlusté! Film Pěkně tučná sebeláska na 6. ročníku SCANDI
31.12.2019 • PF 2020 [ 1 ]
30.12.2019 • Alkohol, sex nebo násilí - na obrazovku ČT míří nové piktogramy

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist