Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.12.2021 - 05:29:37   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

SES zabezpečuje celosvětovou satelitní distribuci BVN TV

  Autor: SES/Weber Shandwick , e-mail: info@ses.com Přidané: 09.04.2020


Veřejnoprávní vysílatel BVN TV podepsal dlouhodobou celosvětovou distribuční dohodu se společností SES o využívání její satelitní kapacity a služeb. SES zprostředkovává vysílání BVN TV prostřednictvím družice ASTRA 1M na pozici 19.2 stupně východně po celé Evropě a na satelitu SES-5 na 5 stupních východně po celé Africe.


SES podle potřeby využívá i kapacitu satelitů mimo flotilu vlastních družic tak, aby pokryl globální distribuci obsahu stanice BVN z jednoho zdroje signálu.

BVN (Stichting Beste van Vlaanderen en Nederland) je veřejný, volně šířený kanál, který přináší holandsky mluvícím divákům po celém světě televizní program v jejich mateřském jazyce.

Přístup k BVN TV přes ASTRA 1M na 19.2 stupňů východně je dostupný od 1. dubna 2020 na frekvenci 11.778 V, SR 29500, FEC 9/10 (SVB-S2 – QPSK) v H.264 (MPEG4). Pro naladění stanice je nejlépe zadat uvedené parametry ručně.


O BVN

BVN znamená „To nejlepší z Vlámska a Holandska” a jedná se o veřejný televizní kanál v holandském jazyce přístupný kdekoliv na světě 24 hodin denně, vysílaný přes satelit a online. BVN umožňuje holandským a vlámským komunitám žijícím v zahraničí, aby zůstaly ve spojení s jejich děním, jazykem a kulturou. BVN je též dostupný pro ty, kteří jsou v zahraničí pouze na krátký čas, například na dovolené, na pracovní cestě, ve svém druhém sídle či na zimních prázdninách. Pro více informací navštivte www.bvn.tv.


O společnosti SES

Společnost SES má odvážnou vizi poskytovat úžasné zážitky všude na světě prostřednictvím distribuce videoobsahu nejvyšší kvality a zabezpečení bezproblémového připojení po celém světě. SES, jako lídr v oblasti řešení globální obsahové konektivity, provozuje jedinou multiorbitální konstelaci satelitů na světě s jedinečnou kombinací globálního pokrytí a vysokého výkonu včetně komerčně prověřeného systému O3b s nízkou latencí na střední orbitě Země. Využitím rozsáhlé a inteligentní sítě podporující cloud, je SES schopen poskytovat vysoce kvalitní řešení připojení kdekoliv na pevnině, na moři nebo ve vzduchu a je důvěryhodným partnerem předních světových telekomunikačních společností, provozovatelů mobilních sítí, vlád, poskytovatelem konektivity a cloudových služeb, vysílání, provozovatelům video platforem a vlastníkům obsahu. Video síť společnosti SES provozuje více než 8 300 kanálů a má bezkonkurenční dosah více než 365 milionů domácností. Partnerům poskytuje správcovské mediální služby pro lineární i nelineární obsah. Společnost je kótovaná na burzách v Paříži a Lucemburku (Ticker: SESG). Další informace jsou k dispozici na: www.ses.com


SES, Lucemburk; Marek Němec, Head of Client Services, Weber Shandwick, 8. 4. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.04.2020 • Přerušení vysílání programu REBEL 2 v platformě Skylink
01.04.2020 • DIGI TV se proměnila na Telly, přináší řadu novinek
24.03.2020 • Program ČT3 v nabídce freeSATu [ 1 ]
23.03.2020 • DIGI TV zpřístupnila nový kanál ČT3 všem svým zákazníkům
20.03.2020 • Program ČT3 v nabídce Skylinku
18.03.2020 • Start ČT3 - Televize třetího věku: Česká televize začne vysílání programu pro seniory

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist