Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 02.07.2022 - 01:35:45   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Stanice a vysílače | Články
 

Novinkou v portfóliu IFC MEDIA je dokumentárny program Love Nature HD/4K

  Autor: IFC Media TV , e-mail: info@ifcmedia.net Přidané: 26.04.2020Obľúbená dokumentárna televízna stanica pribudla v portfóliu spoločnosti IFC MEDIA. Od 22. 4. je Love Nature HD dostupná v ponuke Orange. Od minulého roka majú možnosť Love Nature HD sledovať aj zákazníci Skylinku.


Nedotknutá africká divočina, úžasný podmorský svet či život v arktickom kráľovstve. Dnes, v čase nútenej izolácie, ponúka jedinečnú možnosť aspoň cez televíznu obrazovku navštíviť neobyčajné miesta našej planéty unikátna televízna stanica Love Nature HD.

“Sme radi, že sa nám podarilo priniesť na slovenský a český trh takúto jedinečnú dokumentárnu stanicu, ktorá si za pár rokov získala fanúšikov po celom svete. Veríme, že takto pomôžeme spríjemniť chvíle, keď musíme tráviť čas doma,” povedal Jozef Pipek, výkonný riaditeľ spoločnosti IFC Media, ktorá je exkluzívnym zástupcom Love Nature HD na Slovensku a v Českej republike.

Známy televízny program Love Nature HD je od 22. apríla v ponuke Orange Slovensko. Do konca mája si ho môžu pozrieť všetci zákazníci Orange TV zadarmo. Neskôr pribudne aj do satelitnej služby Orange TV.


Love Nature HD/4K je dokumentárny program určený pre všetkých milovníkov prírody a živočíšnej ríše. Prináša neobyčajné prírodovedné programy zo všetkých kontinentov. Love Nature HD vznikol v roku 2018 a za pár rokov si získal fanúšikov na celom svete aj vďaka vynikajúcej obrazovej kvalite v ultra vysokom rozlíšení (UHD) či vo formáte 4K.

Medzi najobľúbenejšie programy patria série Big Cat Country, Afrika Wild Horizons, Arctic Secrets či Great Blue Wild.

Afrika Wild Horizons prenesie divákov na unikátne miesta od starobylých dún v púšti Namib až po pohorie Cederberg 200 kilometrov severne od Kapského mesta v Južnej Afrike. Ponúka pohľad na rôzne africké ekosystémy, hniezdiská, migračné cesty zvierat a oblastí, ktoré doteraz videl len málokto.

Great Blue Wild je prehliadka podmorského sveta s vysokým rozlíšením – spojená s fascinujúcimi príbehmi profesionálov potápania prináša nádherný pohľad do sveta žralokov, veľrýb, delfínov a veľkolepých húfov rýb v unikátnom rozlíšení.


Love Nature HD patrí medzinárodnej spoločnosti BBlue Ant Media, ktorá vlastní a prevádzkuje množstvo kanálov na viacerých kontinentoch pod 14 značkami vrátane Love Nature, Smithsonian Channel Canada, BBC Earth (Canada), ZooMoo, Arcade Cloud a ďalších.

IFC MEDIA patrí medzi lídrov v oblasti distribúcie platených televíznych programov na českom a slovenskom trhu. Spoločnosť zastupuje športové kanály Arena Sport 1 a 2, Auto motor a šport, GINX ESPORTS, z detských a lifestylových programov Cartoon Network, Boomerang, Deluxe Music, Óčko TV, Óčko Black, Óčko White, ŠLÁGRTV, ŠLÁGR 2, spravodajské TA3, Euronews, CNN, programy pre dospelých radu Dorcel, Playboy TV, Leo TV, Extasy 4K, Extasy z filmových Filmbox programy z portfólia dokumentárnych programov je to Travelxp HD, Travelxp 4K a Love Nature HD/4K a ďalšie programy. Pre viac informácií navštívte http://www.ifcmedia.net/.


Petra Szabová, IFC MEDIA, 22. 4. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
19.04.2020 • FM frekvencia Rádia Patria sa presunula z Dunajskej Stredy do Šamorína
01.04.2020 • Prima COOL dnes slaví 11. narozeniny: Žij dlouho a blaze!
04.03.2020 • Jarné výberové konanie je vyhlásené, zaradených je tridsaťštyri frekvencií
25.02.2020 • Fantasy Dance FM 96.7 se po 35 letech loučí
19.02.2020 • První hiphopová stanice v Evropě - ÓČKO BLACK slaví roční narozeniny
10.12.2019 • Atmedia již 10 let buduje trh tematických stanic v ČR

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist