Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 11.07.2020 - 00:45:03   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 24. 6. 2020

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 22.06.2020Prezidentka nadace Vendula Pizingerová, herec Lukáš Langmajer a spisovatelka Daňa Horáková se představí v Show Jana Krause. Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. června ve 21.35 hod. na Primě.


Vendula Pizingerová – prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje. „Nevím, jestli existuje nějaká vyšší moc, že se tohle stalo, mé těhotenství je taková kategorie zázrak. V dnešní zrychlené a nervózní době, ve které žijeme, jsou ženy daleko náchylnější k neplodnosti. Tolik lidí chce děti, a nemají je,“ nechala se slyšet Vendula Pizingerová, když oznamovala, že je v osmačtyřiceti letech znovu těhotná. Otcem je její manžel, o šestnáct let mladší Josef Pizinger. Společně vychovávají patnáctiletého Jakuba, kterého má Pizingerová z prvního manželství se skladatelem Karlem Svobodou. Bohužel se, hlavně na sociálních sítích, vyskytly v souvislosti s jejím těhotenstvím i zlé zprávy a komentáře. „Opakují se tu vlastně úplně stejné reakce, jako když jsem kdysi začala s Josefem žít. Dneska už je to osm let, a spousta lidí nám nedávala ani rok,“ vzpomíná s nadhledem Vendula Pizingerová s tím, že 99,9 procent gratulací k těhotenství bylo naštěstí milých. Sama by si moc přála holčičku, protože se syn s manželem proti ní občas spiknou a využívají své převahy. I přes těhotenství, k němuž má vzhledem k vyššímu věku respekt, Pizingerová i nadále na plný úvazek působí jako prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje, který založila na pomoc onkologicky nemocným dětem, když jí na leukémii zemřela čtyřletá dcera Klára.


Lukáš Langmajer – devětatřicetiletý herec, kterému právě do kin vstupuje film, údajně poslední díl divácky velmi oblíbené filmové série, kde ztvárnil ve všech třech filmech jednu z hlavních rolí. Mladší bratr Jiřího Langmajera, rovněž úspěšného herce, je znám tím, že rozhovory do médií poskytuje jen zřídka. Letos v jednom interview své fanoušky velmi šokoval. „Několikrát jsem chtěl spáchat sebevraždu. Skočil jsem pod vlak, odtamtud mě vytáhl kamarád. V tu chvíli jsem si řekl, že je konec. Nastoupil jsem totální askezi a začal jsem se léčit. Šlo mi o to, že bych vedle sebe fakt už nikoho neměl. Zůstal bych sám a nejspíš bych se upil. Jednou by se mi povedlo se zabít,“ přiznal se Langmajer otevřeně. Hereckou profesi se jedna z hvězd seriálu Slunečná snaží brát s rezervou. Když zůstal během koronavirové krize bez práce, zjistil, že by se mohl živit manuálně, třeba jako zahradník nebo malíř pokojů, tedy něčím, co v minulosti už vykonával.


Daňa Horáková – autorka knihy O Pavlovi. Na fotografiích ze 70. let štíhlá plavovláska s brýlemi, která s Václavem Havlem vedla samizdatovou edici Expedice, po odchodu do exilu v Západním Německu úspěšná novinářka a hamburská ministryně kultury. Nyní autorka knihy O Pavlovi, pojednávající (nejen) o vztahu s legendárním režisérem, dodnes záhadným a mytizovaným Pavlem Juráčkem. „Mám dojem, že se Pavel po zveřejnění svého deníku, a nepochybně i díky své předčasné smrti, stává jakýmsi vzorem, jakýmsi morbidním idolem,“ konstatuje v úvodu své knihy O Pavlovi Horáková, podle níž vznikl obraz samotným Juráčkem značně stylizovaný, nebo rovnou vylhaný. „Mé vzpomínání není přísně chronologické. Kolísala jsem chvílemi mezi upřímností a – studem? Ale ano, jak také jinak. Stylizovala jsem se? Stylizovala jsem náš vztah? S pravděpodobností hraničící s jistotou, ale nikdy na úkor toho, co vnímám jako pravdu,“ říká Horáková v úvodu. „Koneckonců nejde o deník, román ani biografii, ale o rekonstrukci událostí tak, jak je zachytila, nastřádala a hýčká má paměť,“ dodává ke knize, která vyvolala ihned po svém vydání vzrušenou debatu.


I nadále je možnost vidět natáčení SJK prostřednictvím speciálního streamu. Na stránce https://showjanakrause.online/home je umístěno tlačítko určené ke koupi vstupenky na stream. Na něj divák klikne, provede jednoduchý online nákup vstupenky, a může se tak zúčastnit natáčení, které v červnu probíhá vždy v úterý od 19.30 hod.

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
24.06.2020 • Televízia JOJ priniesla počas korona-kvartálu výnimočné koncerty
22.06.2020 • Na obrazovky RTVS prichádza v premiére Drakula na koľajniciach
21.06.2020 • Festivaly doma: ČT připomene atmosféru Colours of Ostrava i karlovarského filmového svátku
21.06.2020 • RTVS prinesie unikátny program, v ktorom sa stretlo 120 osobností Slovenska
21.06.2020 • Detektivové hledající Stíny v mlze - Radim Špaček začal v Beskydech natáčet nový seriál
19.06.2020 • Na 340 televizních vyučovacích hodin a 600 tisíc žáků - UčíTelka dnes po 66 epizodách učí naposledy

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist