Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 05.12.2020 - 04:54:21   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 23. 9. 2020

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 21.09.2020Herec Pavel Nový, herečka Barbora Jánová a Dáma roku 2019 Věra Kameníčková se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 23. září ve 21.35 hod. na Primě.Pavel Nový – herec, kterého znají všichni Češi jako jednoho z tatínků neposlušných dětí na horách ve filmu S tebou mě baví svět. Od premiéry nesmrtelné rodinné komedie uplynulo už téměř čtyřicet let a za tu dobu Pavel Nový natočil desítky jiných filmů a seriálů. Od roku 1989 je v angažmá pražské Ypsilonky a v televizi moderoval pořady se sportovní tematikou. S ohledem na tak bohatou hereckou kariéru by málokdo řekl, že Nový musel pracovat i jinak. „Živil jsem se jako traťový dělník, zedník, šofér, dřevorubec... Vždycky se najde nějaká práce, nějaký zdroj obživy. Důležité je se z toho nepo…t. Můj děda, který za první války prošel jako ruský legionář strašnýma hrůzama, mi kladl na srdce: Už nic nevymýšlej, protože všechno je vymyšlený. Jen se dívej, jak to dělají ti, co to umějí. Já to mám tak, že namísto poloprázdné sklenice vždycky sáhnu po té poloplné. Mám radost, když je v ní něco k napití, a pokud je tam pivo, jsem štěstím bez sebe,“ nedělá z herecké profese velkou vědu populární herec. Za svůj výkon v tragikomedii Bába z ledu (2017) obdržel Českého lva, v současné době natáčí komediální seriál Chataři a v kinech je k vidění v sugestivní černobílé kronice jedné vesnice, jejíž obyvatelé nevědí, zda jsou Češi, nebo Němci, Krajina ve stínu, kterou, stejně jako Bábu z ledu, režíroval Bohdan Sláma.


Barbora Jánová – mladá, atraktivní, talentovaná herečka a nyní díky seriálu Slunečná i mnohem populárnější, než tomu bylo ještě před rokem. Barbora je důkazem toho, že úspěšnou herečkou se můžete stát i bez příslušného vzdělání. Na základní uměleckou školu sice chodila, ale jako mažoretka, na konzervatoř ji nepřijali, vystudovala obchodní akademii a po maturitě několik let pracovala jako úřednice v oblasti sociálních služeb. Až její někdejší přítel, herec a režisér Jiří Mádl, ji přesvědčil, ať se věnuje naplno herectví. Vystudovala tedy Vyšší odbornou školu hereckou v Praze a mezinárodní herecké zkušenosti sbírala v Los Angeles a New Yorku, kam se za splněním svého snu na vlastní pěst vypravila. „Třeba v Los Angeles to bylo hodně zaměřené na selfpromo a na zvýšení sebevědomí. Ale Amerika je celkově taková, že tlačí na sebevědomí. Opravdu mi tam ruply nějaké bloky, které jsem v sobě měla, a sebevědomí šlo nahoru. Člověk objeví sám sebe, začne se mít radši. Zbaví se některých psychických bloků, které v něm vznikají od dětství tím, že mu někdo říká, jaký je,“ říká o zúročení zahraničních cest Jánová.


Věra Kameníčková – Dáma roku 2019. „Ahoj, jmenuji se Věra Kameníčková, je mi 67 let a bydlím v Praze. Jsem v důchodu, ale jsem stále ještě hodně akční. Mám spoustu zajímavých koníčků. Jezdím na koni, ale i na koloběžce a věnuji se modelingu. Jsem velký milovník zvířat i jejich ochránce. Do této soutěže jsem se přihlásila sama a je to pro mě velká výzva. Návštěva New Yorku je pro mě obrovskou motivací a přijela jsem vyhrát,“ představila sebe samu v medailonku soutěže Dáma roku 2019, v níž následně skutečně zvítězila. Paní Kameníčková v penzi nezahálí. Jak sama říká, stále něco dělá, například obdělává zahradu, miluje ruční práce, je zaregistrovaná v několika castingových agenturách a natočila již několik reklam. Do Show Jana Krause byla pozvána poté, kdy jejímu hostiteli už dvakrát nečekaně zavolala do živého rádiového vysílání a sama se nabídla, že ráda přijde.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 23. září ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 21. 9. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
22.09.2020 • RTVS uvedie na obrazovky novú športovú súťažnú šou
22.09.2020 • TV Nova v minulém 38. týdnu souhrnně programem svých stanic v prime time zaujala 36,89 % diváků
21.09.2020 • Zlatá maska – dozpíval Jednorožec
20.09.2020 • Spolužitie majority s rómskou menšinou bude v Rádiu Slovensko pravidelnou témou relácie Kontakty
19.09.2020 • TV Markíza: Na telo s europoslankyňami M. Beňovou a L. Ďuriš Nicholsonovou
19.09.2020 • Ranné vysielanie Rádia Slovensko sa od pondelka zmení

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist