Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.07.2024 - 10:57:29   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Zlatá maska – přichází spojení všech masek

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 13.10.2020


Naposledy nás opustila Zmrzlina, která detektivům dala hodně zabrat. Pod nejvyšší maskou se skrývala všestranná zpěvačka s perfektní figurou – Sisa Sklovská. Slovenská zpěvačka, operní a muzikálová pěvkyně zpívá v osmi světových jazycích a vystupovala již v Belgii, Dánsku, Německu, Rakousku či v USA. Na jaře roku 2014 zasedla jako porotkyně v pěvecké soutěži Česko Slovenský X Factor. Otázka zůstává: „Kdo se skrývá pod další maskou?“


Další díl velkolepé show Zlatá maska uvidíte v neděli 18. října ve 21.25 hod.na Primě.

V neděli bude bojovat o vaši přízeň zbývajících šest masek, které se utkají o postup do finále již všechny společně. Také v nadcházejícím dílu vám pomohou hádat a o zábavu se postarají čtyři detektivové – v nejtradičnějším složení: herec a zpěvák Jakub Prachař, herec a moderátor Michal Hudák, herečka Jiřina Bohdalová a moderátor Libor Bouček. Provázet bude Martin „Pyco“ Rausch. Těšte se na další překvapivá vystoupení, skvělé pěvecké výkony a nečekaná odhalení.

Kdo je Michal Hudák? Populární slovenský moderátor, divadelní a filmový herec. Český divák ho mohl vidět např. ve filmu Želary nebo v seriálu Zdivočelá země. Michal získal několik ocenění OTO – osobnost televizní obrazovky, a za rok 2019 se stal dokonce absolutním vítězem.


Zlatá maska – rozhovor Sisa Sklovská

Jak se Vám dařilo tajit natáčení této show?

Manželovi jsem musela říct, že něco natáčím v Budapešti. Kdyby se mi vypnul mobil a on by slyšel hlášení v maďarštině, tak bych mu to pak těžko vysvětlila.


Co pro Vás bylo nejtěžší?

Vzhledem k tomu, že jsem hodně komunikativní, bylo pro mne největší problém to, že jsem se nemohla vůbec s nikým bavit. Také jsem se snažila měnit polohu hlasu, ale zvláště ve výškách to moc nejde. Škoda, že jsem vypadla, měla jsem ještě připravenou píseň, ve které by mě nikdo nepoznal.


Máte nějaký zajímavý zážitek s maskou?

Ze začátku, než jsme si zvykla, bylo těžké nosit na hlavě zmrzlinu, které jsem přezdívala kýbl, pořád mi padala. Pak se mi také stalo, že mi po hlavě uvnitř masky během zpěvu písně od Beyoncé lezl pavouk – kdybych měla větší arachnofobii, tak to rozhodně nedám. Ale vzhledem k tomu, že jsem chtěla být původně veterinářka, jsem to zvládla.


Tušila jste, kdo se skrývá pod ostatními maskami?

Vůbec, nikoho nevím. Jen si myslím, že tuším, kdo je robot. Tak se nechám překvapit, až se odhalí, jestli jsem se trefila.


Zlatá maska – rozhovor detektiv Michal Hudák

Proč jste přijal úlohu detektiva v této show?

To se někdy ptám i sám sebe. Vtipy stranou – opravdu mě to baví. Je třeba zapojit trochu hlavu, ale zároveň je to obrovská zábava. Když jsem se díval na model tohoto programu, u Američanů a Francouzů, řekl jsem si: „Tohle je tak bláznivé, a u toho nemůžu chybět.“ Věřím, že to tak vnímají i naši diváci.


Věděl jste o show už dříve, nebo jste ji poznal až poté, co Vás oslovili?

Tato show je poměrně mladá. Pokud se nemýlím, jsou to teprve dva roky, co funguje ve světě. Je to korejský formát a tam to dokážou pěkně rozjet. Ale pořad jako takový jsem neznal. Začal jsem ho vnímat až v momentě, kdy jsme tuhle výpravnou show začali plánovat pro naše diváky. Musím se ale přiznat, že jsem se jednou přistihl po hodině a půl, jak pozoruji různé verze show, a nedokázal se od toho odtrhnout. Tak doufám, že pro naše diváky to je stejně poutavé.


Na základě čeho je podle Vás člověka pod maskou snazší poznat? Podle choreografie, hlasu nebo podle něčeho úplně jiného?

To je dobrá otázka, my sami nevíme. Pokud je indicie dobře položená, tak je to vcelku lehké. Některé z nich jsou ale velmi neurčité, nebo dokonce falešné. Hádat podle pohybu je také mnohokrát velmi složité. Masky jsou obrovské, reálně se tak člověk nepohybuje. Zkuste si obléct skafandr, taky budou vaše pohyby úplně jiné. Měl jsem možnost si některé masky vyzkoušet, a nevydržel jsem v tom ani tři minuty. K tomu se ještě pohybovat, tancovat a zpívat… Je to opravdu náročné. Kloubou dolů před všemi vystupujícími. Většinou se snažíme zachytit kdejaký detail v rámci pohybu, protože hlasy jsou zmodulované. Při zpěvu se také snažíme zachytit každý moment, pracujeme s naprostými drobnostmi a milimetry. Je to maska od masky.


Máte za sebou sice jen pár částí, ale podařilo se Vám někoho pod maskou uhádnout?

Ale ano, pod maskou bývá největší tma.


Chtěl byste si někdy samotné vystupování v masce vyzkoušet?

Povídali jsme si o tom se zbytkem poroty – a spíš ne. Navíc jsem hypertonik, takže bych po 20 sekundách odpadl. Kdyby byl ale prostor na zpěv v této show, vůbec bych nebyl proti.


Kdybyste měl sám nějaké vystoupení a vedle Vás by stála taková maska, přišlo by Vám to zvláštní?

Teď už ne. Na začátku jsme se přistihli, jak zíráme na postavičky běhající po pódiu, a nemohli jsme uvěřit tomu, na co koukáme. Byl to pro nás naprostý úlet. Po chvilce si ale člověk zvykne a rychle přijme hru. Nyní už mě žádná maska nevyvede z míry.


Která maska se Vám nejvíc líbí?

Páv je výborný, jednorožec má upřímné oči. Jo a buldoček je naprosto fantastický.


Je nějaká maska, která Vás děsí?

Z toho jsem už vyrostl, v životě jsem viděl kde co. Žádná mě přímo neděsí. Nejděsivější pohled má ale asi krokodýl.


Kdo se skrývá pod další maskou? Další díl show Zlatá maska uvidíte v neděli 18. října ve 21.25 hod. na Primě.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 12. 10. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.10.2020 • Poldu sledovalo v neděli večer přes milion diváků, CNN Prima NEWS dosáhla v pondělí celodenního share 0,96 %
13.10.2020 • Show Jana Krause – 14. 10. 2020
13.10.2020 • RTVS sa cez víkend tešila priazni divákov - diskusná relácia O 5 minút 12 ovládla nedeľné poludnie
13.10.2020 • Nedeľné Televízne noviny zatiaľ najsledovanejším programom sezóny, šou 2 na 1 s ďalším rekordom
13.10.2020 • Děti zatočí s Hnusáky a zachrání svět - Déčko spouští celoroční soutěž Planeta je Prga
12.10.2020 • Různorodé osobnosti na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist