Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 02.03.2021 - 22:03:22   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

TV Markíza prinesie špeciálne relácie k prezidentským voľbám v USA

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 02.11.2020


V americkom duchu sa ponesie aj vysielanie relácie Teleráno, spravodajský portál TVnoviny.sk bude mapovať volebné výsledky a ponúkne aj špeciálne vydanie online relácie Na telo PLUS. Spojené štáty americké volia prezidenta. Kto sa stane najvplyvnejším mužom sveta - Donald Trump alebo Joe Biden? Volebné dianie budú môcť diváci sledovať v mimoriadnej relácii Prezidentské voľby 2020, ktorú televízia Markíza odštartuje v stredu, 4. novembra 2020, už o 05:00 ráno.


Hodinovou reláciou bude sprevádzať ostrieľaná moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová v spoločnosti politológa Erika Láštica. Hosťami spravodajského špeciálu budú bývalý minister zahraničných vecí Eduard Kukan a dekan Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici Branislav Kováčik.

"Do mimoriadnej relácie pripravuje náš spravodajský tím analýzy, rozhovory s hosťami, naživo sa tiež spojíme s redaktorom Jánom Malochom, ktorý v súčasnosti pôsobí v Los Angeles. Divákom prinesieme aj prvý prezidentský príhovor víťaza volieb," povedal šéfredaktor spravodajstva TV Markíza Tibor Mattyašovský.

Od 06:00 bude vysielanie pokračovať reláciou Teleráno, ktorá sa bude taktiež intenzívne venovať výsledkom prezidentských volieb v USA. Spolumoderátorkou Adriany Polákovej a Romana Juraška bude preto aj Zlatica Švajdová Puškárová. "Naživo sa spojíme so speváčkou Celeste Buckingham, v štúdiu privítame spisovateľku Andreu Coddington, redaktorku Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú, redaktorku zahraničia Simonu Mikušovú a rôznych odborníkov, ktorí dlhodobo sledujú vývoj na americkej politickej scéne," dodala šéfredaktorka Telerána Tamara Cho.

Ďalšie mimoriadne správy so Zlaticou Švajdovou Puškárovou sú vo vysielaní TV Markíza naplánované na 11:40. Sumár všetkých najdôležitejších informácií prinesú popoludňajšie Prvé Televízne noviny o 17:00 a večerné Televízne noviny o 19:00.

Minútu po minúte bude prezidentské voľby v USA mapovať aj spravodajský portál TVnoviny.sk. Už o 10:30 návštevníkom ponúkne aj špeciálne vydanie online relácie Na telo PLUS s moderátorom Michalom Kovačičom. Čerstvé výsledky do nej prídu okomentovať bývalý premiér Mikuláš Dzurinda a exministri zahraničných vecí Eduard Kukan a Pavol Demeš.


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, 2. 11. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
04.11.2020 • Na Štědrý večer bude padat sníh - ČT o Vánocích nadělí čtyři nové pohádky
02.11.2020 • Zlatá maska – finálová vystoupení [ 1 ]
02.11.2020 • Show Jana Krause – 4. 11. 2020
30.10.2020 • Česká televize prodlužuje nejméně do jara vysílání programu ČT3
16.10.2020 • Země v nouzi se vrací: ČT24 nabídne v neděli pohled vědců na druhou vlnu pandemie
15.10.2020 • Česká televize opět pomáhá - vrací se UčíTelka, přímé přenosy bohoslužeb i rozšířený servis pro hendikepované

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist