Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 09.08.2022 - 13:58:01   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Telly zařadí do volného vysílání vybrané dokumentární a sportovní programy

  Autor: Telly , e-mail: info@telly.cz Přidané: 07.11.2020


Telly až do konce roku 2020 zpřístupní všem svým zákazníkům prémiové dokumentární kanály National Geographic, Nat Geo Wild, Discovery a lifestylový TLC. Prémiové programy jsou běžně součástí vyšších programových balíčků Telly Střední a Telly Velký. Pro sportovní fanoušky budou navíc volně dostupné oba Eurosporty. Telly spolu s CETINem, neziskovou organizací Česko.Digital a dalšími partnery nabízí potřebným rodinám se školními dětmi internet na půl roku zdarma.


Televizní operátor Telly chce pomoci rodinám školou povinných dětí, žákům a studentům se vzděláváním v době krizových opatření a uzavřených základních a středních škol. Do volného vysílání od 6. listopadu zařadil vynikající dokumentární programy, které divákům všech věkových skupin přináší moderní informace, rozšiřují lidské znalosti a poznání.

„Přemýšleli jsme, čím můžeme jako televizní operátor pomoci našim zákazníkům v této zvláštní době. Volba padla na nejlepší dokumentární a vzdělávací pořady v naší nabídce, které jsme se rozhodli do konce listopadu zpřístupnit všem divákům Telly, kteří programy ve své nabídce standardně nemají,“ vysvětluje Jan Schöppel, marketingový manažer Telly. „Pro sportovní fandy jsme přidali i oba Eurosporty. Věřím, že se nám podařilo spojit příjemné s užitečným a rodinám našich zákazníků rozšířená nabídka udělá radost“, dodává Jan Schöppel.

Prémiové dokumentární programy nabízejí skvělé pořady, ze kterých si vyberou jak dospělí, tak děti. Z pořadů National Geographic nebo Discovery se jich celá řada tematicky hodí přímo k jednotlivým školním předmětům jako dějepis, zeměpis, fyzika. Kanál Nat Geo Wild je samozřejmě jako stvořený pro přírodopis.


Přehled programů, které Telly zařazuje do volného vysílání:

- National Geographic
- Nat Geo Wild
- Discovery
- TLC
- Eurosport 1
- Eurosport 2


Facebookové vzdělávací soutěže o hodnotné ceny

Zároveň s volným vysíláním dokumentárních kanálu připravujeme vzdělávací soutěže s National Geographic, Nat Geo Wild a Discovery. „Soutěže budou probíhat na FB profilu @tellyczech, z nichž první spustíme přibližně za 14 dní. Ptát se budeme na otázky spojené s vysíláním vzdělávacích pořadů, které poběží na zmíněných stanicích,“ prozradil Jan Schöppel.


Telly dodá potřebným rodinám se školními dětmi internet zdarma¨

Telly jako poskytovatel rychlého internetového připojení se zapojil do akce, jejímž cílem je nabídnout bezplatné připojení rodinám, jejichž děti se ocitají mimo systém distančního vzdělávání, protože si z finančních důvodů nemohou dovolit dostatečně rychlý internet. „Bez váhání jsme se zapojili do akce organizované provozovatelem internetové sítě CETIN a neziskové organizace Česko.Digital. Zavázali jsme se spolu s dalšími partnery zajistit tisícovku bezplatných přípojek k internetu na dobu 6 měsíců,“ vysvětluje podstatu projektu Jan Schöppel.

Konkrétní domácnosti vybere nezisková organizace Česko.Digital a poskytne rodinám při zprovozňování služby nezbytnou podporu. Službu bude možné zřídit všude tam, kde je dostupná pevná síť CETINu. Přípojky nabídnou vždy maximální rychlost, nejvýše však 100 Mb/s.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, tenisové turnaje ATP nebo americkou NFL. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP, a všechny daně, včetně daně z příjmu, společnost odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový manažer Telly a Miroslav Novák, LAMA ENERGY GROUP, 6. 11. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 1   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
03.11.2020 • Volně vysílané programy ve Skylinku v měsíci listopadu
21.10.2020 • FOTELKA znovu v ohrožení?
10.10.2020 • M7 a mediální skupina RTL Deutschland prodlužují a rozšiřují smlouvu o spolupráci
09.10.2020 • Kde vysílají nové stanice MTV 80s a MTV 90s na družicích Astra 1M, Hot Bird 13M, Eutelsat 16A a Thor 5 a 6?
06.10.2020 • Kabelio pro švýcarské domácnosti z družice Hot Bird 13C- od poloviny října 2020
01.10.2020 • Investigation Discovery mění vizuál

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  Super pomoc 

13.11.2020 16:37 • ® RadekMaly
Pecka, takové pomoci od CETINu fakt tleskám. Více firem by se mělo zapojit
 
 
Celkový počet komentářů: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist