Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 19.01.2021 - 06:45:53   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Pivní hotel do neklidné doby

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 01.12.2020


Pro národ pivařů máme skvělou zprávu. Poprvé se v Česku otevře pivní hotel a čeká vás v něm pípa na každém pokoji. Sny milovníků zlatavého moku se stávají skutečností – což takhle načepovat si pivo, kdykoli na něj přijde chuť? Pivovar Zlatá kráva v Nepomuku otevírá nový Pivní hotel s puncem naprosto jedinečného konceptu ubytování. Národ pivařů si tak bude moci poprvé v České republice dopřát konzumaci piva přímo v pohodlí hotelových pokojů, které jsou opatřeny svou vlastní pípou.


Na www.iprima.cz najdete také spoustu zajímavostí o pivu. A od 2. prosince můžete každou středu ráno v 7.30 hod. sledovat na Prima ZOOM seriál Jak pivo změnilo svět.

Hotel zasvěcený pivu vychází z jedinečného zázemí samotného pivovaru Zlatá kráva. Ten dal prostor ke vzniku nového moderního ubytování, které hosty dostane svou jedinečností – každý pokoj je originál, se svým vlastním příběhem a nezapomenutelnou atmosférou, a každý je pojmenovaný po jednom pivu z pivního repertoáru Zlaté krávy. Pivní hotel nabízí také kvalitní pivní lázně stvořené k relaxaci a odpočinku v pivní koupeli s – jak jinak než – vlastním výčepem.

K hotelu náleží v neposlední řadě také wellness s vířivkou, saunou, zážitková sprcha atd., pivovarská stodola vhodná k pořádání akcí nejrůznějšího typu, šalanda s výhledem na pivní varny a mnoho dalšího. Hotel nabízí kompletní zázemí pro všechny, co chtějí zrelaxovat, objevovat, ochutnat pivní speciály či vyzrálé hovězí maso Aberdeen Angus z vlastní farmy nebo třeba zabavit své ratolesti na dětském hřišti.

Vítejte v nové pivní dimenzi, která otevírá už v únoru 2021 a moc se na vás těší. Již nyní můžete obdarovat sebe nebo své blízké poukazy na ubytování nebo do pivních lázní, které pohodlně nakoupíte na voucherovém portálu https://nasevouchery.cz/. Více informací o hotelu naleznete také na www.pivnihotel.cz.

Prima se kromě různých charitativních projektů, viz např. Sestřičky sestřičkám – https://sestricky.iprima.cz/, snaží podporovat i gastro segment, třeba právě dlouholetého partnera a dodavatele cateringu na interní akce z Nepomuku u Plzně, kteří to v této době nemají rovněž jednoduché.

Na www.iprima.cz najdete také spoustu zajímavostí o pivu. A od 2. prosince můžete každou středu ráno v 7.30 hod. sledovat na Prima ZOOM seriál Jak pivo změnilo svět.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima
  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.12.2020 • Show Jana Krause pokračuje i v prosinci reprízami
30.11.2020 • Hrady a zámky na Prima ZOOM
28.11.2020 • RTVS poteší počas Vianoc divákov aj poslucháčov množstvom výnimočných programov
27.11.2020 • Monstra a mýty na Prima ZOOM
26.11.2020 • 30. ročník Adventních koncertů České televize
25.11.2020 • RTVS prináša už 9. rok sériu adventných koncertov v projekte Slovensko Advent

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist