Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 29.11.2021 - 03:28:14   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Kanál Prima Comedy Central se mění na Paramount Network

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 04.12.2020


Po pěti letech vysílání se kanál Prima Comedy Central, který je součástí skupiny ViacomCBS, mění na Paramount Network. Nový název stanice uvidí diváci na svých přijímačích od 12. ledna 2021. Program kanálu bude nově kombinovat ty nejoblíbenější komediální show z Prima Comedy Central, mezi které patří Comedy Club, Taková moderní rodinka nebo Červený trpaslík, spolu s filmy, a bude tak nabízet ještě více zábavy.


I nadále bude pro klienty kanál Paramount Network zastupovat obchodní zastupitelství skupiny Prima, Media Club, pro vysílací operátory pak AXOCOM.


Paramount Network – program nejpřísnějších parametrů

Kanál Prima Comedy Central začal v České republice vysílat 14. prosince 2015, provozován byl společností Viacom International Media Networks (nyní ViacomCBS), která byla zároveň zodpovědná za obsah, program a jeho technickou stránku. Lokální spolupráce se skupinou Prima podpořila představení kanálu na českém trhu poskytnutím jména zavedené značky a obchodní zastupitelství Media Club se postaralo o prodej reklamy v rámci bundles.

Rebrandingem a repositioningem kanálu Prima Comedy Central na Paramount Network reaguje společnost ViacomCBS na vývoj trhu a potřeb diváků. Spolupráce se skupinou Prima a Media Clubem bude pokračovat i po rebrandingu. Společnost AXOCOM pak nadále zůstává zástupcem kanálu pro distribuční partnery.

„Paramount Network je nedávno představená globální značka společnosti ViacomCBS, poskytující všeobecnou zábavu. Navazuje na odkaz ikonické hollywoodské značky, a obohacuje tak programové jádro kanálu, složené z komedií, o oceňované a vzrušující seriály a filmové trháky. Díky této kombinaci je Paramount Network místem prémiové zábavy a příběhů s ještě větší přitažlivostí pro více diváků. Zároveň však i nadále zůstává domovem těch nejlepších komedií, které si zamilovali fanoušci Comedy Centralu,“ říká Daniel Reszka, Vice President Comedy and Entertainment Brand, ViacomCBS Networks Central and Eastern Europe.

„Přestože Paramount Network už neponese jméno Primy, ve spolupráci se svým dlouholetým partnerem ViacomCBS budeme pokračovat. Kromě prodeje reklamy Media Clubem zajišťuje komunikaci pro přejmenovaný kanál naše agentura Solootions,“ doplňuje Vladimír Pořízek, provozní ředitel skupiny Prima.

Nové vysílací schéma kanálu nabídne kombinaci zábavných seriálů z Comedy Centralu, jako jsou Sponge Bob, Taková moderní rodinka nebo Jak jsem poznal vaši matku. Diváci se mohou těšit i na premiérovou řadu Comedy Clubu s těmi nejlepšími českými stand-up komiky. V hlavním vysílacím čase nabídne kanál každý večer filmové trháky od Paramountu. První dny vysílání po rebrandingu se diváci mohou těšit na hvězdně obsazený Terminál, snímky s Eddiem Murphym Policajt z Beverly Hills a Záměna, nominované na Zlatý glóbus, nebo na film Americká krása, který získal několik Oscarů, Zlatých glóbů i ocenění BAFTA.

Po technické stránce se pro diváky s přejmenováním kanálu nic nemění. Paramount Network zůstává v síti DVB-T2 i u všech operátorů na pozici, kde nyní vysílá Prima Comedy Central.


Hana Růžičková, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 4. 12. 2020Vysílací schéma od 12. ledna 2021:  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.12.2020 • Novinky a volně vysílané programy v platformě Skylink v prosinci
01.12.2020 • Skylink zařadil nový TV program pro kutily i milovníky gastronomie - CANAL+ Domo
01.12.2020 • Telekom dáva počas vianočných sviatkov TV kanály zadarmo [ 1 ]
26.11.2020 • Prvá detská slovenská TV RiK je späť!
17.11.2020 • Vánoční kampaň Telly letos ve stylu lenošení a s dárkem pro nové zákazníky
07.11.2020 • Telly zařadí do volného vysílání vybrané dokumentární a sportovní programy [ 1 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist