Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.02.2021 - 01:49:24   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

90denní snoubenci: Osmá řada oblíbené vztahové reality show startuje na TLC už 2. ledna

  Autor: Media:list/Discovery , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 31.12.2020


Další série oblíbené reality show 90denní snoubenci: Myslím, že jsi má budoucí žena (90 Days Fiancé: I Think You Are My Future Wife) je nachystaná, osmá řada startuje na kanále TLC v sobotu 2. ledna od 20 hodin. Tři divákům známé páry doplní čtyři nové dvojice, které jsou připraveny zkusit štěstí a získat pravou lásku.


Jako obvykle milencům stojí v cestě celá řada překážek a devadesátidenní časomíra neúprosně běží. Kteří z cizinců získají vytoužené americké snoubenecké vízum a kdo se bude muset vrátit zpět do vlasti? Ať už se chystáte tuto reality show sledovat poprvé, nebo se nejnovější série už dlouho nemůžete dočkat, tato sezóna vás určitě dostane!

Už podle výchozích informací je zřejmě, že všechny nové páry divákům zajistí pravidelný přísun romantického dramatu. Jen si to představte. Brandon, sedmadvacetiletý kluk z venkova, požádá svou lásku, go-go tanečnici Julii původem z Ruska, o ruku po pouhých pěti měsících „známosti“ a jednom osobním setkání. Co na to asi řeknou jeho konzervativní rodiče? A jak se Julie popere s životem na farmě?

Rebecca a Zied (Tunis) jsou protagonisté starší série, kteří se vracejí na scénu a musí vyřešit zásadní problém – Rebecca má totiž pocit, že byla opět podvedena. Pár čeká na poslední krok v procesu získání víza K-1, Rebecca má nové zaměstnání a pracuje přesčas, aby mohla Zieda po příjezdu do Ameriky finančně podpořit, ale její přátelé mají o vztahu velké pochybnosti. Skončí tato love story fiaskem stejně jako Rebečino poslední manželství s cizincem?

Yovi a Yara (Ukrajina) jsou nejmladším párem osmé sezóny. Seznámili se spolu při cestování. Po šesti měsících Yara zjistila, že je těhotná a navrhla, aby společně podali žádost o snoubenecké vízum. Následný Yařin potrat jejich city a odhodlání jen posílil a Yara se tak připravuje na stěhování za velkou louži. Joviho matka se však bojí, jestli Yara zkousne jeho divoký životní styl, a Yoviho přátelé nemůžou uvěřit, že se opravdu rozhodl skončit se studii.

Andrew a Amira (Francie) se seznámili přes internetovou seznamku, oba pocítili okamžité spojení a naplánovali si romantické setkání v Las Vegas. Hned poté se rozhodnou požádat o vízum, ale Amiřin přesun do Ameriky zkomplikuje pandemie koronaviru. Stihnou zajistit stěhování dříve, než devadesátidenní lhůta vyprší?


90denní snoubenci jsou mnohem více než pouhé shakespearovské milostné drama. Tato reality show nesleduje jen zrychlené vztahy, v nichž přicházejí nabídky ke sňatku pod tlakem, ale nevyhýbá se ani problematice mladých nevěst z východu nebo rozvojových zemí, afrických sňatkových podvodníků ani otázkám kulturních a společenských předsudků. Zdá se, že na příběhu Adrewa a Amiry je pořad připraven řešit i závažnější aspekty imigrace.

V každé sérii 90denní snoubenci se divákům představí sedm párů, které se musí v krátké, devadesátidenní lhůtě rozhodnout, zda spolu chtějí strávit zbytek života. Když je totiž jedna polovina zamilované dvojice původem z Ameriky, musí se se svou láskou z ciziny oženit a zajistit partnerovi občanství dřív, než vyprší jeho tříměsíční, tzv. snoubenecké vízum.

Osmou řadu pořadu 90denní snoubenci vyrobila pro TLC společnost Industrial Media´s Sharp Entertaiment.


O společnosti Discovery

Discovery, Inc. (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) je globální lídr v zábavě inspirované reálným životem, který poskytuje služby zájmově orientovaným divákům po celém světě a nabízí jim obsah, který inspiruje, informuje a baví. Discovery dodává každý rok více než 8 000 hodin originálního programu a vede v kategorii velice oblíbených obsahových žánrů ve světě. Discovery je dostupný ve 220 zemích a teritoriích a téměř v 50 jazycích, je inovátorem platforem a k divákům se dostává na všech typech obrazovek, včetně produktů TV Everywhere, jako je např. portfolio aplikací GO; direct-to-consumer streamovací služby, např. Eurosport Player a MotorTrend OnDemand; digital-first a společenský obsah od Group Nine Media a strategická aliance s PGA TOUR pro vytvoření mezinárodního domova pro golf. Portfolio prémiových značek společnosti Discovery zahrnuje Discovery Channel, HGTV, Food Network, TLC, Investigation Discovery, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet a Science Channel a patří k nim i OWN: Oprah Winfrey Network v USA, Discovery Kids v Latinské Americe a Eurosport, přední poskytovatel kvalitních, lokálně oblíbených sportů a Home of the Olympic Games across Europe.


Michaela Celárková, Media:list, 30. 12. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.01.2021 • Nový dokument na Discovery odhaluje tajemství první expedice na Everest
28.12.2020 • Startuje Turné čtyř můstků
26.12.2020 • Zima na Eurosportu: nejen zimní sporty, ale i rozšířené tenisové vysílání a golf
21.12.2020 • Jamie Oliver vaří v karanténě na TV Paprika
20.12.2020 • Prožijte konec roku zábavou a poznáváním na Prima ZOOM
18.12.2020 • Prenosy turnajov UFC sa sťahujú na Premier Sport

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist