Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 17.05.2021 - 00:21:18   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 14. 4. 2021

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 10.04.2021Herečka Ivana Jirešová, hokejový trenér Petr Nedvěd a pilot helikoptéry Pavel Špilka se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 14. dubna ve 21.35 hod. na Primě.


Ivana Jirešová – oblíbená herečka je dlouhodobě v jednom kole. Téměř šestnáct let účinkuje v jednom seriálu, hraje v komediích několika pražských divadel a tančí a zpívá v muzikálech, například v Mýdlovém princi nebo Katu Mydlářovi. Na plátnech kin se naposledy objevila v dramatu Národní třída. Kromě herectví je Ivana známá jako nadšená jogínka a nyní se intenzivně věnuje její horké variantě. K tomuto svému koníčku, který jí pomohl i v těžkých životních a partnerských chvílích, říká: „Jóga mi ukázala cestu, kdy člověk vidí všechny ty temnoty, skutečný život. Tedy to, jak to je doopravdy. Růžové brýle si nedávám, takže jsem si to úplně celé prošla, a teď vím, že stojí za to si ty brýle někdy nasadit. Když je člověk s lidmi, tak v nich vidím to dobré a hrozně dobře to působí na ostatní.“ Co se týká soukromí, snaží si ho Ivana v poslední době co nejvíc střežit. I proto opustila velkoměstský život a s dospívající dcerou bydlí za Prahou, blízko přírodě.


Petr Nedvěd – hokejový trenér a dřívější hvězda reprezentace. Mezi českými hokejisty platí za velkého playboye a tuto pověst neztrácí ani s blížící se padesátkou. V posledních dvou letech se Petr Nedvěd ovšem usadil – žije s modelkou Nicole, která před necelým rokem přivedla na svět dceru Naomi. Petr svého prvního potomka na sociálních sítích nazývá něžně „princezna“ nebo „koblížek“, ale v médiích se už objevily spekulace, že Naomi začíná tak trochu trénovat, zejména na dětské hrazdičce. „Petr je totiž strašně akční, pořád by něco dělal,“ svěřila se jeho žena v této souvislosti. I když si hokejový trenér dcery užívá, jak to jen jde, a jejím zrozením je naprosto okouzlen, v jednom má celkem jasno – jedno dítě zatím bohatě stačí. „Na rodičovství už jsme se nějakou dobu připravovali. Nikča teda daleko svědomitěji. Jsou ale situace, které překvapí. Je to o tom, že když malá brečí delší dobu, neřekne samozřejmě, co jí je. Z toho hlediska je to nepříjemné, ale to prožívá každý rodič. Po porodu toho Nikča moc nenaspala, tak jsem malou ráno vzal se psy a jezdili jsme na túry. Je úžasná! Jak se roztočí kolečka, na devětadevadesát procent spinká. Doma je to jiné, je asi po mně a nemá ráda, když se nic neděje,“ prozradil Petr, jak se sžil s rolí otce. Kromě té ho v současnosti plně zaměstnává znovu i hokej – je jedním z trenérů národní reprezentace, která finišuje s přípravami na blížící se mistrovství světa.


Pavel Špilka – pilot záchranné helikoptéry. „U létání je dobré začínat od píky, aby si člověk čuchnul k tomu nejhoršímu, co na letišti je,“ říká legenda mezi piloty záchranné služby Pavel Špilka, který na letišti začínal jako řadový mechanik, až se přes různé pozice vypracoval na tu nejvyšší – leteckého záchranáře. S helikoptérou zachraňuje lidské životy již několik desítek let a ze své práce je podle vlastních slov nadšený úplně stejně, jako když letěl poprvé. Nejnáročnější jsou pro záchranáře zásahy v nepřístupném terénu. „Těchto případů máme zhruba čtyřicet do roka, patří sem hlavně Tiské skály, České Švýcarsko a Labské údolí. Když letíme pro horolezce, jsou tam turbulence, nepřehledný terén i vysoké skály. Když pacienta potřebujeme vytáhnout, musíme s vrtulníkem přímo ke skále a slanit k němu. Dolů jde vždy doktor a záchranář, vysazovač pracuje s pilotem,“ říká Pavel. A co je podle něj pro pilota-záchranáře ze všeho nejdůležitější? Zkušenosti, postřeh a dobrý odhad situace.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 14. dubna ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 9. 4. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.04.2021 • Cez víkend prilákali divákov k obrazovkám RTVS najmä zábavné relácie a športové prenosy
13.04.2021 • Markíza má za sebou úspešný záver týždňa plný suverénnych víťazstiev
07.04.2021 • Nejštědřejší Velikonoční pondělí od roku 2011 - žluté kuře vykoledovalo přes 12 milionů Kč
03.04.2021 • Show Jana Krause – 7. 4. 2021
03.04.2021 • Skupina Markíza bola trhovým lídrom v drvivej väčšine marcových dní, celodenne aj v prime-time
31.03.2021 • Nedvěd, Čech, Rosický, Poborský či Baroš - zlatá éra českého fotbalu v novém cyklu ČT

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist