Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 17.05.2021 - 00:32:04   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Najlepší slovenský futbal prichádza na VOYO: Skupina Markíza získala exkluzívne vysielacie práva na tri sezóny Fortuna ligy

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.cz Přidané: 15.04.2021


Fanúšikovia najlepšieho slovenského futbalu si od júla 2021 prídu na svoje. Skupina Markíza sa so svojou streamovacou službou VOYO stala strategickým partnerom najvyššej slovenskej futbalovej súťaže - Fortuna ligy. Na najbližšie tri sezóny tak získala exkluzívne vysielacie práva na všetky jej zápasy.


„Sme radi, že vďaka spolupráci s Úniou ligových klubov máme príležitosť prispieť k rozvoju slovenského klubového futbalu vysielaním exkluzívnych priamych prenosov a rozsiahlym redakčným pokrytím. Zároveň ide o ďalšie výrazné zatraktívnenie programovej ponuky našej streamovacej služby VOYO a televízie DAJTO, ako aj prémiových športových staníc Nova Sport,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

„Teší ma, že sa nám podarilo získať exkluzívne práva na slovenský futbal. Verím, že aj my prispejeme k tomu, aby sa najvyššia futbalovú súťaž tešila väčšej popularite. Futbal má prinášať pozitívne emócie, a preto dúfam, že sa dočkáme návratu fanúšikov na štadióny a zároveň si želám, aby sme videli na trávnikoch čo najviac slovenských futbalových talentov a my sme ich príbehy mohli sprostredkovať divákom," dodal Martin Lisý, šéfredaktor športovej redakcie TV Markíza.

„Uzavretie strategického partnerstva so skupinou Markíza je skvelou správou pre všetkých fanúšikov slovenského klubového futbalu. Markíza je spoľahlivým partnerom a veľmi sa tešíme na našu ďalšiu spoluprácu. Záujem o slovenský futbal bol eminentný a ja by som chcel poďakovať aj stále aktuálnym TV partnerom za spoluprácu v poslednom trojročnom cykle. Zmenou hracieho modelu, ale aj ďalšími krokmi, sme sa spoločne s klubmi vydali na správnu cestu a spolupráca s renomovaným partnerom, skupinou Markíza, je toho potvrdením," povedal Ivan Kozák, prezident Únie ligových klubov.

Ide o rekordné partnerstvo z pohľadu TV práv Fortuna ligy na území Slovenska a my si veľa sľubujeme od atraktívnej spolupráce s inovatívnou SVOD platformou VOYO dostupnou kdekoľvek. Budeme tak mať možnosť obsiahnuť skutočne široké publikum a posilniť neustále stúpajúci záujem o Fortuna ligu nielen na Slovensku, ale aj v Česku,“ doplnil Michal Mertinyák, výkonný riaditeľ ÚLK Marketing.

Od 24. júla 2021 sa tak služba VOYO stane doslova domovom slovenského klubového futbalu a jej predplatitelia si budú môcť exkluzívne vychutnávať úplne všetky zápasy Fortuna ligy. Rozmenené na drobné, VOYO bude nasledujúce tri roky vysielať vždy všetkých 192 stretnutí najvyššej slovenskej futbalovej súťaže. Skupina Markíza tiež získala práva na sublicencovanie najzaujímavejších zápasov pre potreby českej verzie platformy VOYO.

Skrátka neprídu ani diváci televízie DAJTO a prémiových športových staníc Nova Sport, ktorí sa môžu tešiť na dva vybrané zápasy Fortuna ligy týždenne. Jeden bude vždy vysielaný na DAJTO a druhý pre divákov v Českej republike a na Slovensku prostredníctvom staníc Nova Sport. Všetky tieto televízne priame prenosy budú obohatené o sprievodné štúdiá s atraktívnymi hosťami, rozhovormi s hráčmi a analýzami, ktoré budú vznikať v spolupráci Únie ligových klubov a športovej redakcie TV Markíza.

Skupina Markíza navyše plánuje posilniť ponuku služby VOYO aj o pravidelný magazín, ktorý bude každý týždeň prinášať prehľad všetkého podstatného z aktuálneho kola Fortuna ligy. Návštevníci spravodajského portálu TVnoviny.sk sa zas môžu tešiť na špeciálnu futbalovú talkshow.

Skupina Markíza bude zároveň podporovať kluby Fortuna ligy a aktivity Únie ligových klubov v rámci televízneho vysielania, online platforiem a sociálnych sietí s cieľom aktivizácie futbalových fanúšikov a v pláne sú aj rôzne marketingové partnerstvá.

Foto: zľava výkonný riaditeľ ÚLK Marketing Michal Mertinyák, prezident Únie ligových klubov Ivan Kozák, generálny riaditeľ skupiny Markíza Matthias Settele a finančná riaditeľka skupiny Markíza Marianna Trnavská


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, 15. 4. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.04.2021 • TV Markíza odvysiela v sobotu priamy prenos z poslednej rozlúčky s britským princom Philipom
13.04.2021 • Na VOYO prichádza prvý exkluzívny pôvodný projekt: Fenomenálna svetová reality šou Love Island
13.04.2021 • Cez víkend prilákali divákov k obrazovkám RTVS najmä zábavné relácie a športové prenosy
13.04.2021 • Markíza má za sebou úspešný záver týždňa plný suverénnych víťazstiev
10.04.2021 • Show Jana Krause – 14. 4. 2021
07.04.2021 • Nejštědřejší Velikonoční pondělí od roku 2011 - žluté kuře vykoledovalo přes 12 milionů Kč

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist