Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 20.05.2022 - 11:44:04   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

V televizi, na webu nebo v HbbTV - MS v hokeji startuje v ČT už v pátek

  Autor: Česká televize , e-mail: info@ceskatelevize.cz Přidané: 18.05.2021


Historicky první mistrovství světa v ledním hokeji nabídla divákům Československá televize v roce 1959. V pořadí jedenapadesátý šampionát odstartuje na obrazovkách, v mobilní aplikaci, na webu či v HbbTV již tento pátek. Česká televize z něj tradičně odvysílá všech 64 zápasů. Utkání doplní také oblíbené studio MS s doprovodným programem.


„Česká televize jako obvykle odvysílá živě všech čtyřiašedesát utkání turnaje. Zápasy, které se časově překrývají, mohou diváci sledovat na webových stránkách a přes modré tlačítko aplikace HbbTV, nebo později v televizi ze záznamu,“ avizuje autor projektu a komentátor Robert Záruba, který odjíždí již na svůj devětadvacátý šampionát v řadě. Společně s ním diváky turnajem v lotyšské Rize provedou Tomáš Jílek a Ondřej Zamazal a spolukomentátoři Petr Hubáček, Martin Hosták a David Pospíšil. Z reportérské pozice se přihlásí Darina Vymětalíková.

Televizní utkání vždy doprovodí i Studio MS, které se však tentokrát nestaví v Rize, ale zůstane v Praze. „Studio v místě konání šampionátu má smysl, když do něj můžeme zvát české hráče a trenéry, a to by v Lotyšsku vinou bezpečnostních opatření nebylo možné. Novinářské a sportovní bubliny se totiž neprotnou tak, abychom mohli použít zaběhlý model,“ doplňuje Robert Záruba. Programem studia diváky provede Jiří Hölzel, do sestavy expertů se k dvojici Milan Antoš a Martin Procházka vrací Marek Sýkora.

Kromě možnosti sledovat mistrovství v televizi mohou diváci využít také web ctsport.cz. „Nabídneme informační servis, na který jsou návštěvníci za poslední roky zvyklí. Speciální rubrice budou dominovat informace o českém národním týmu včetně sestřihů, záznamů a nejlepších momentů mistrovství. I ve složité době, kterou stále ovlivňuje koronavirus a přísná omezení pro velké akce, chystáme také bonusové materiály za zákulisí šampionátu,“ dodává vedoucí portálu ČT sport Jiří Kalemba.

Česká televize spouští v pátek také aplikaci HbbTV rovněž doplněnou o bonusový obsah, podrobné statistiky, tabulky, výsledkový servis i textový online přenos souběžně hraných netelevizních utkání. Do HbbTV aplikace se diváci dostanu stiskem modrého tlačítka.


Karolína Blinková, tisková mluvčí, Česká televize, 18. 5. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
19.05.2021 • Legendární Zeppelin na Prima ZOOM
18.05.2021 • Hokejový ošiaľ v rámci Majstrovstiev sveta 2021 vypukne na RTVS už tento piatok
16.05.2021 • Show Jana Krause – 19. 5. 2021
16.05.2021 • Milovníci seriálu Slovania, tešte sa! Vychádza román o Drahe, Vladovi či Radúzovi!
14.05.2021 • Hvězdně obsazená přípravka České televize - Hřebíčková, Trojan, Špalková, Langmajer či Bohdalová se představí v desítkách nových projektů
12.05.2021 • Media Club byl dubnovým vítězem, LIKE HOUSE měl téměř milion video přehrání

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist