Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 28.09.2022 - 20:34:33   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Najúspešnejšia spevácka šou SuperStar mieri na obrazovky Markízy a Novy!

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 22.06.2021Spevácke výkony bude aj v novej sérii SuperStar hodnotiť obľúbená pätica porotcov, ktorá sa osvedčila vo vlaňajšom ročníku. Na víťaza čaká okrem slávy a prestíže aj finančná výhra v hodnote 75 000 eur.


Fanúšikovia fenoménu SuperStar majú opäť dôvod na radosť! Televízie Markíza a Nova sa spoja, aby od septembra 2021 divákom priniesli ďalší ročník najslávnejšej a najúspešnejšej hudobnej talentovej súťaže. Chýbať nebude ani osvedčená a obľúbená porota, ktorá zažiarila v minulom ročníku, a to v zložení - Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová.

„SuperStar je najúspešnejšia spevácka talentová šou na Slovensku aj v Česku, a ja pevne verím, že v tomto nadchádzajúcom ročníku nadviažeme na úspech minulej sezóny. Teším sa, že spolu s mojím tímom, perfektne zladenou porotou a obomi televíziami, Markízou i Novou, budeme opäť stáť pri zrode nových potencionálnych hviezd nášho šoubiznisu,“ hovorí kreatívny producent a režisér SuperStar Pepe Majeský.

Matador poroty Pavol Habera sa pri natáčaní nikdy nenudí: „V roku 2004, keď sme začínali robiť prvú slovenskú SuperStar, som ani náhodou nepredpokladal, ako úspešný tento projekt bude, a už vôbec som nepomyslel na to, že v roku 2021 budem stále sedieť v porote. A musím povedať, že som sa nikdy nenudil. Teším sa znovu na štáb, na ďalších porotcov a hlavne na spevákov a speváčky.“

„SuperStar otvára dvere speváckym talentom na Slovensku i v Česku, vďaka tejto šou sa uplatňujú v hudobnom priemysle a to je skvelé. Je mi cťou byť opäť v porote SuperStar. Teším sa aj na svojich kolegov, na mamičky Moniku a Patríciu, aj na Leoša a Paľa,“ hovorí Marián Čekovský.

Leoš Mareš sa nemôže dočkať okrem iného aj atmosféry živých prenosov: „Mám veľkú radosť, že môžem znovu pracovať na ďalšom ročníku SuperStar, že zostala rovnaká porota ako minulý rok a že si súťažiaci tentoraz konečne užijú tie správne LIVE prenosy s divákmi.“

Herečka Patricie Pagáčová je už natešená na kolegov v porote a, samozrejme, na nové talenty: „Musím povedať, že mi vlani celá SuperStar neskutočne prirástla k srdcu, takže ponuka vrátiť sa späť, do rovnakej partie, mi urobila obrovskú radosť a veľmi sa na celé natáčanie teším.“

„Mám neskutočnú radosť z nakrúcania novej série, pretože po roku, ktorý bol zo spoločenských a pre mňa aj osobných dôvodov o izolácii, sa zase vraciam k ľuďom a k svojej profesii. Teším sa na celý tím a som veľmi zvedavá na nové talenty,“ dodáva piata členka poroty Monika Bagárová.

Najúspešnejšia hudobná talentová šou SuperStar odštartuje na obrazovkách televízií Markíza a Nova už v septembri a na víťaza čaká rozprávková výhra v hodnote 75 000 eur. Diváci sa opäť môžu tešiť na skvelú zábavu, súťažiacich, ktorí im už v kastingových kolách vyrazia dych svojím talentom, ale aj na tých, ktorí ich aj porotu pobavia. Cieľ je však len jeden, a to stať sa úspešnou a uznávanou SuperStar.


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, 21. 6. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
23.06.2021 • Volby 2021: ČT uvede 14 debat a závěrečnou Superdebatu kandidátů na premiéra
21.06.2021 • Tlačová informácia zo zasadnutia RVR 16. 6. 2021
18.06.2021 • Atmedia index: unikátní srovnání televizních stanic očima diváků
11.06.2021 • Tisková zpráva z 10. zasedání RRTV, konaného dne 8. 6. 2021
04.06.2021 • Tlačová informácia zo zasadnutia RVR 2. 6. 2021
04.06.2021 • Nejsledovanější za poslední dvě dekády: ČT nadále oslovuje nejvíce diváků, roste zejména ČT spor

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist