Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 10:31:52   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Telly začala poprvé vysílat v rozlišení 4K

  Autor: Telly/Beaufort , e-mail: info@telly.cz Přidané: 03.07.2021NASA 4K je prvním televizním kanálem, který bude dostupný ve špičkovém rozlišení Ultra HD, nebo jinak také 4K. Televize Telly jej zařadila do nabídky do všech svých měsíčních balíčků pro internetovou televizi.


Stanice, u níž bude toto špičkové rozlišení k dispozici, nese název NASA 4K a jde o stanici Národního úřadu pro letectví a vesmír, zkráceně NASA (anglicky National Aeronautics and Space Administration). Americká NASA na tomto kanálu vysílá záběry z vesmíru a pak také dokumenty s vesmírnou tematikou.

4K rozlišení nebo jinými slovy UHD (Ultra HD) nabídne rozlišení 3 840 × 2 160 pixelů, což je 4x více než dosud nejrozšířenější rozlišení Full HD. V něm televize Telly vysílá většinu svých ostatních programových kanálů.
Pro diváky, jejichž televizor nepodporuje rozlišení 4K je v případě vesmírného kanálu NASA i nadále k dispozici verze s rozlišením Full HD, jejíž obsah je totožný s verzí 4K. Rozlišení 4K je k dispozici pro následující aplikace: Samsung Smart TV, LG TV, Android TV, Apple TV. Podmínkou ke sledování je, aby televize podporovala přehrávání ve 4K.

„NASA 4K je prvním kanálem dostupným pro české diváky v nejvyšším možném rozlišení. Věříme, že tato technologie má budoucnost a proto bychom rádi v následujících letech přinášeli další nové televizní kanály v tomto špičkovém rozlišení“ řekl Vladimír Rusnák, ředitel televize Telly.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly
Martin Žemlička, Beaufort, 2. 7. 2021  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
04.07.2021 • CS History rozšíří od července nabídku O2 TV
22.06.2021 • TV Nova startuje dlouhodobý projekt na podporu audiovizuálních tvůrců
17.06.2021 • Horúca novinka z Česka, ale aj hollywoodske hviezdy, ktoré sa udomácňujú na VOYO
11.06.2021 • Petr Čech, Makhmud Muradov nebo Karolína Plíšková - O2 TV se spojuje s nejznámějšími tvářemi českého sportu
29.05.2021 • VOYO posilňuje svoj obsah: Seriál od tvorcov legendárneho Sexu v meste aj napínavá severská kriminálka
27.05.2021 • Vrchol fotbalové sezony v O2 TV: Finále Ligy mistrů doprovodí Milan Baroš, Vladimír Šmicer nebo Petr Čech

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist