Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 20.05.2024 - 11:55:32   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Ze světa | Články
 

Letní olympijské hry 2024 v Paříži budou velkolepé, slibuje předseda organizačního výboru Tony Estanguet

  Autor: Media:list/Eurosport , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 29.07.2021


Tony Estanguet, předseda organizačního výboru Letních olympijských her v Paříži v roce 2024 a trojnásobný olympijský vítěz ve vodním slalomu, byl hostem virtuálního studia Cube v Londýně, kam se teleportoval z Tokia, aby Eurosportu poskytl exkluzivní rozhovor. V Tokiu se Estanguet jako zástupce další hostitelské země zúčastní během závěrečného ceremoniálu 8. srpna 2021 předání pořadatelské štafety. Promluvil i o plánech na rok 2024.


Tony Estanguet se tři roky před zahájením Letních olympijských her 2024 netají tím, že Francie připravuje výjimečné hry, a to od zahajovacího ceremoniálu až po ikonická místa a prostory, kde se bude sportovat, včetně úpatí Eiffelovy věže, bulváru Champs-Elysée nebo ve Versailles. Cílem Francie je zpřístupnit olympijské hry co největšímu počtu diváků.

„Ještě nás čekají tři roky příprav, takže nemůžu být konkrétní, ale už teď mohu zaručit, že to bude fantastické,“ prozradil v rozhovoru s moderátorkou Reshmin Chowdhury Tony Estanguet. „Využijeme také Seinu, Louvre nebo Eiffelovu věž. Zahajovací ceremoniál, který je jedním z největších milníků olympiády, bychom rádi uspořádali v samotném centru Paříže. Sportovcům z celého světa chceme nabídnout jeden z nejlepších zážitků jejich života.“

Oficiální předání olympijské vlajky bude jedním z vrcholů závěrečného ceremoniálu, který se bude konat 8. srpna na olympijském stadionu v Tokiu. Guvernér Tokia předá vlajku do rukou starostky Paříže Anne Hidalgové. Ještě předtím Paříž ve 12minutové umělecké sekvenci představí své ambice pro rok 2024.

Práva pro vysílání Letních olympijských her v Paříži 2024 drží Eurosport, který je Domovem olympijských her v Evropě. Stejně jako letos se mohou diváci těšit na komplexní zážitek, který jim Eurosport zprostředkuje pomocí svých kanálů a aplikace Eurosport Player.


O společnosti Discovery

Discovery, Inc. (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) je globální lídr v zábavě inspirované reálným životem, který poskytuje služby zájmově orientovaným divákům po celém světě a nabízí jim obsah, který inspiruje, informuje a baví. Discovery dodává každý rok více než 8 000 hodin originálního programu a vede v kategorii velice oblíbených obsahových žánrů ve světě. Discovery je dostupný ve 220 zemích a teritoriích a téměř v 50 jazycích, je inovátorem platforem a k divákům se dostává na všech typech obrazovek, včetně produktů TV Everywhere, jako je např. portfolio aplikací GO; direct-to-consumer streamovací služby, např. Discovery+, Food Network Kitchen a MotorTrend OnDemand; digital-first a společenský obsah od Group Nine Media a strategická aliance s PGA TOUR pro vytvoření mezinárodního domova pro golf. Portfolio prémiových značek společnosti Discovery zahrnuje Discovery Channel, HGTV, Food Network, TLC, Investigation Discovery, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet a Science Channel a patří k nim i OWN: Oprah Winfrey Network v USA, Discovery Kids v Latinské Americe a Eurosport, přední poskytovatel kvalitních, lokálně oblíbených sportů a Home of the Olympic Games across Europe.


Michaela Celárková, Media:list, 28. 7. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
29.07.2021 • 25 let satelitní digitální televize v Německu: Jak všechno začalo...
24.07.2021 • Eurosport je Domovem olympijských her v Evropě
03.07.2021 • Letní olympijské hry 2020 budou pro Eurosport komentovat sportovní hvězdy a zlatí medailisté z celé Evropy
14.06.2021 • Roland-Garros zůstane na platformách Discovery - díky dlouhodobé dohodě s Francouzskou tenisovou federací (FFT)
16.03.2021 • Dokument z produkce HBO Europe COLLECTIVE má dvě nominace na Oscara
23.02.2021 • Společnost Discovery se stává globálním domovem Gira d´Italia

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist