Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 28.06.2022 - 05:34:50   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Stanice a vysílače | Články
 

Rebranding, repositioning i úplně nová stanice zaměřená na ženy – to jsou novinky podzimu ve skupině Nova

  Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 06.08.2021


Skupinu Nova čekají na podzim velké změny! Stanice Nova 2 se přejmenuje na Nova Fun a bude se ještě více zaměřovat na obsah pro mladší cílovou skupinu. Nova Action sice nemění název, ale prošla repositioningem - mění svůj koncept, grafiku i obsah. A k tomu všemu se během podzimu představí i úplně nová stanice – Nova Lady zaměřená na ženské divačky. Nova Cinema i Nova Gold zůstávají, a i nadále budou divákům přinášet ty nejlepší české i světové megafilmy, respektive seriály či jiné oblíbené formáty ze zlatého fondu TV Nova.


„Malé stanice skupiny Nova mají na trhu dlouhodobě silnou pozici. Rozhodli jsme se ale, že je chceme ještě posílit a přinést našim divákům nový obsah i nové značky. Jsme lídr televizního trhu a chceme být stále napřed a udávat trendy,“ říká Jakub Strýček, marketingový ředitel TV Nova.


Nova Fun

Oblíbená stanice Nova 2 mění nejen svoje logo, ale také kompletní grafiku a zaměření, neboť se chce ještě více zaměřovat na mladé diváky. „Programové pilíře podzimu na Nova Fun budou oblíbené seriály, které znáte z Nova 2, tedy Přátelé, Teorie velkého třesku a Dva a půl chlapa, ale postupně budeme přidávat i další formáty,“ říká Silvia Majeská, programová ředitelka skupiny Nova. Nové logo i grafika jsou velice hravé, vycházejí z ostrých, křiklavých barev, které symbolizují zábavu, pohodu a party.


Nova Action

Stanice Nova Action se bude ještě více zaměřovat na mužské diváky, kromě oblíbených seriálů jako Námořní vyšetřovací služba: New Orleans na diváky čeká řada reality show, např. SAS: Odvážnému štěstí přeje, která mapuje náročný proces přijímání nových členů SAS, tedy speciální jednotky britské armády, nebo Dannyho auťáky (Counting Cars), u které jistě zaplesá srdce každého kutila a nadšeného opraváře. Nebude chybět ani reality-TV Hledači pokladů (American Pickers) nebo dokumentární seriál Bezpečná hranice z prostředí australských hraničních kontrol na letištích. „Nova Action bude místem, kde se muži cítí nejlépe a jsou ve svém živlu,“ komentuje Jakub Strýček.


Nova Lady

V průběhu podzimu spustí skupina Nova také úplně novou stanice, která se bude jmenovat Nova Lady. „Rozšiřujeme portfolio stanic v rámci skupiny Nova, a představíme proto již velmi brzy také novou stanici Nova Lady. Jak již z názvu vyplývá, bude zaměřena na ženy. Konkrétní formáty, která tam budeme vysílat, zatím zveřejňovat nebudeme, už nyní ale mohu prozradit, že půjde o mix oblíbených českých i zahraničních romantických seriálů, filmů nebo reality show,“ dodává Silvia Majeská.

Grafickou a konceptuální část zastřešila světoznámá londýnská agentura Red Bee Media, jež stojí za podobnými projekty například pro Universal TV, Discovery+, AMC Networks International nebo BBC.


PR Press TV Nova, 5. 8. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.07.2021 • Rozhlasové vysielače v Banskej Bystrici prejdú generálnou obnovou anténnych systémov
29.06.2021 • Do JOJ Group pribudne nová stanica JOJ Šport!
24.06.2021 • ČT si připomíná šedesát let od vzniku brněnského televizního studia
20.06.2021 • Televize Prima slaví 28. narozeniny, její sledovanost od začátku roku roste
08.06.2021 • Prima STAR zahájí vysílání již příští pondělí – 14. června
25.05.2021 • Skupina Prima spouští 14. června svůj již desátý kanál – Prima STAR

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist