Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.09.2021 - 02:24:30   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 1. 9. 2021 – návrat premiérových dílů

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 30.08.2021Olympijští vítězové Jiří Prskavec a Lukáš Krpálek, zpěvačka Monika Absolonová a horník a programátor Tomáš Hisem se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. září ve 21.35 hod. na Primě.


Jiří Prskavec (kajakář) a Lukáš Krpálek (judista) – zlatí olympionici. To, jak si drželi palce, vzájemně si fandili a nakonec si padli kolem krku, dojalo celý (nejen) sportovní svět. Dva čeští borci, dvoje olympijské hry, čtyři medaile. V Riu před pěti lety spolu zapíjeli zlato a bronz v party autobuse. Letos v Tokiu získali už oba zlato a o olympijském triumfu si judista Lukáš Krpálek a vodní slalomář Jiří Prskavec spíš v klidu povídali. A když se pak pilo pivo, vzrostlejší judista nenechal subtilního kajakáře ve štychu. „Slavili jsme v podmínkách, které v olympijské vesnici panovaly. Nebylo úplně kam jít, takže jsme zůstali v centru českého týmu. Zatancovali jsme si, pokecali, bylo to příjemné,“ říká kajakář Jiří. Vzhledem k tělesné konstituci přiznává, že nemůže při oslavách s judistou Lukášem absolutně držet krok. Oceňuje však, že kolega přesně pozná, kdy už nezvládá. „Dopíjí piva za mě, v tomhle je férový,“ směje se. A Lukáš slova Jiřího potvrzuje. „Klidně pij, odnesu tě pak do postele,“ sliboval v Tokiu údajně Jiřímu. Zda na to opravdu i došlo, prozradí zlatí olympionici v SJK.


Monika Absolonová – oblíbená zpěvačka oznámila rozchod s životním partnerem, hokejistou Tomášem Hornou, a otcem jejích dvou synů v nejméně „vhodnou“ dobu. Prohlášení o tom, že již netvoří pár, totiž Monika Absolonová na sociálních sítích zveřejnila na Prvního máje, tedy v lásky čas. A přesně v tu chvíli se stala vyhledávanou kořistí bulváru, kdy pár dní pomalu nemohla ani opustit bydliště, protože před ním non stop hlídkovali fotografové. Uplynulo pár měsíců, Monika se nechala ostříhat nakrátko, shodila několik kilo a kromě zpívání a hraní v divadle se vrhla do velké rekonstrukce. „Je mi občas ouvej a úzko, mám stavy nahoru a dolů, a abych se jako nenudila, když jsme se s Tomášem rozešli, tak jsem klukům objednala nový pokojíček. Kromě toho, že mám rozbombardovaný srdce, mám rozbombardovaný totálně i byt,“ říká s úsměvem zpěvačka, které zařizování nového bydlení prý zkomplikovaly hlavně nevhodně umístěné zásuvky. Novou lásku a vztah prý zatím rozhodně nehledá.


Tomáš Hisem„z horníka ajťákem”, aktér dokumentu Nová šichta. Po desítkách let na šachtě stanul havíř Tomáš Hisem před rozhodnutím, co dělat, až těžba uhlí skončí. Buď mohl, stejně jako většina jeho kolegů, hledat zaměstnání v průmyslu, nebo zkusit něco úplně nového. Vybral si druhou možnost a nastoupil do rekvalifikačního kurzu na programátora. Musel se naučit několik programovacích jazyků, zvyknout si na zcela nový režim práce, bojovat s nedůvěrou firem. Nakonec překážky zdolal a už tři roky pracuje jako webový programátor v ostravské IT firmě. „Pětadvacet lidí se přihlásilo na tu ukázkovou hodinu, ale ne každý to zvládl. Spousta lidí, když si to doma zkoušela, tak si řekli – já tomu nerozumím, to není práce pro mě. Byli jsme čtyři, kteří jsme dokončili přípravu před rekvalifikací. Není to obor úplně pro každého, ale kdo má trochu logického myšlení, tak to dá,“ vzpomíná na své IT začátky Tomáš. Jeho cestu ze šachty do kanceláře plné počítačů zachytil oceňovaný dokument Nová šichta, který se před pár dny dostal do nominací na Evropské filmové ceny (obdoba amerického Oscara).


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. září ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.

Kraus je COOL – reprízy oblíbené show můžete sledovat také každé úterý ve 21.05 hod. na Prima COOL.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
31.08.2021 • Česko Slovensko má talent podeváté
31.08.2021 • Podzim bude na ČT art patřit básníkům s Tomášem Klusem a historii televizní tvorby
27.08.2021 • Vojenský seriál 1. MISE startuje už tuto neděli - zahájí drsnou scénou a písní Karla Kryla
26.08.2021 • Love Island: Moderátorkou reality šou plnej lásky je Nikol Moravcová
25.08.2021 • RTVS upiekla jeseň plnú nových aj stálych obľúbených relácií
24.08.2021 • Prima Partička startuje premiérově na Prima COOL

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist