Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 21.10.2021 - 07:40:59   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 29. 9. 2021

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 25.09.2021Herečka Dana Morávková, šermíř Alexander Choupenitch a neuropsycholožka Lenka Krámská se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 29. září ve 21.35 hod. na Primě.


Dana Morávková – oblíbená česká herečka, moderátorka, choreografka a bývalá krasobruslařka. Narodila se v Písku a letos v létě oslavila kulaté jubileum. Na svém kontě má celou řadu divadelních, filmových a televizních rolí. Hodně se také věnuje dabingu. Divákům je známa z televizních seriálů, pravidelně se objevovala také v zábavné show Hádej, kdo jsem, v pořadu Prima jízda a zářila v seriálu Rodinná pouta – v prvním dlouhodobém českém seriálu a v pokračování vysoce úspěšné řady s názvem Velmi křehké vztahy, které můžete sledovat na stanici Prima STAR. V českém showbyznysu tvoří nebývale stabilní pár se svým manželem, hudebním skladatelem a klavíristou Petrem Maláskem, se kterým má syna Petra a letos v říjnu oslaví 25 let od svatby.


Alexander Choupenitch – narodil se v Brně běloruským rodičům, operním pěvcům, kteří se přistěhovali do Česka poté, co získali dlouhodobé angažmá v Národním divadle Brno. Příjmení Choupenitch je francouzskou transkripcí běloruského příjmení Šupenič, což vzniklo v důsledku toho, že úředníci takto zapsali příjmení rodičů do jejich dokladů v době, kdy začali cestovat po Evropě. Ze sportů nejdříve zkoušel basketbal, pak jej maminka přivedla k šermu. V klubu Sokol Brno byla možnost šermovat pouze fleretem, proto užívá tuto zbraň. Prý se mu ale šerm fleretem líbí nejvíce, neboť vyvažuje rychlost a taktiku a je realističtější z pohledu historie. Šerm šavlí je na něj až moc rychlý, a při šermu kordem se zase příliš taktizuje. Jeho největším a posledním úspěchem je bronzová medaile z Letních olympijských her v Tokiu, které se kvůli odkladu uskutečnily v letošním roce.


Lenka Krámská – působí jako psychoterapeutka a registrovaná klinická psycholožka specializující se na klinickou neuropsychologii. Kromě výuky na Univerzitě Karlově je spoluzakladatelkou a předsedkyní České neuropsychologické společnosti. Ačkoli má klinické zkušenosti s psychiatrickými pacienty, její profesionální kariéra je věnována především pacientům s neurologickými a neurochirurgickými problémy a diagnózami. Pracuje jako klinická neuropsycholožka v Neurocentru a Centru pro Epilepsie v Nemocnici Na Homolce v Praze. Je také vedoucí oddělení Klinické psychologie v téže nemocnici.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 29. září ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.

Kraus je COOL – reprízy oblíbené show můžete sledovat také každé úterý ve 21.05 hod. na Prima COOL.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 23. 9. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
29.09.2021 • Prima chystá novou minisérii Půlnoční zpověď
21.09.2021 • Pán profesor si medzitýždenne polepšil a konkurencii opäť nedal šancu
20.09.2021 • Dobré ráno z Brna nově s Alešem Zbořilem a Terezou Richtrovou
18.09.2021 • Show Jana Krause – 22. 9. 2021
17.09.2021 • Prima hvězdná sezóna pokračuje: Slunečná a Inkognito nedaly konkurenci šanci
15.09.2021 • Čas StarDance začíná!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist