Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 21.10.2021 - 06:43:27   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 22. 9. 2021

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 18.09.2021Herečka Barbora Kodetová, sportovní komentátor Jaromír Bosák a královny pořádku Lucie Kocman a Pavlína Štefanová se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. září ve 21.35 hod. na Primě.


Barbora Šporclová Kodetová – herečka a dnes i zpěvačka je dcerou slavného herce Jiřího Kodeta, známého mimo jiné svou vznětlivostí. Bára tvrdí, že divoký temperament po něm nezdědila a talíře jejich domácností, kterou sdílí s houslovým virtuosem Pavlem Šporclem a třemi dcerami, nelétají. „Jednou jsem ale teď za koronaviru třískla dveřmi, když mi můj manžel, který pracuje na 600 procent a vysílal asi 36 různých streamů, oznámil, že půjde ještě k tomu všemu studovat vysokou školu marketingu. Tak jsem bouchla dveřmi, že už tedy ne. Teď si dělá nějaké postgraduální studium. Na tom jsme se dohodli jako na kompromisu,“ přiznává. Jinak sebe samu vnímá jako rozhodně klidnější, jemnější a přizpůsobivější, než byl tatínek. S tím souvisí i to, že se po narození první dcery rozhodla být víc matkou než herečkou honící se za příležitostmi. „Ano, ty role už nikdy nepřijdou. Napadají mě bilanční otázky, jestli jsem udělala správně. Ale pak si řeknu, že mám neuvěřitelné štěstí, že můžu být doma, že můžu vidět, jak vyrůstají moje děti, protože mám muže, který mě uživí, a nemusím dělat za každou cenu všechno jen kvůli financím. A věřím tomu, že moje doba ještě přijde, že to určitě ještě není konec. Děti odrostly a já mám šanci se věnovat zase svojí práci a třeba zpěvu, který jsem objevila díky tomu, že jsem byla doma,“ řekla nedávno Bára.


Jaromír Bosák – populární televizní sportovní komentátor fotbalových zápasů Jaromír Bosák právě vydal obsáhlou knihu Zápasy, které změnily můj život. „Nechtěl jsem klasický fotbalový bedekr. Propojil jsem fotbal s tím, co se dělo ve společnosti,“ přibližuje ji. Čtenář se kromě zábavných popisů nejdůležitějších utkání pobaví i historkami ze zákulisí: „V devadesátých letech ztratila televize práva na vysílání fotbalu. Reportáže se točily z balkonů lidí kolem stadionů. Nebylo ale vidět celé hřiště. Zazněla pak třeba věta: a sledujeme přihrávku zpoza stavebního materiálu,“ směje se Jaromír. Změnil se fotbal nějak podstatně za tu dobu, co ho komentuje? „Dnes je to atletika s míčem. Dřív to byl sport typu ‚pokopneme míč, dojdeme k němu a uvidíme, co bude dál‘. V budoucnu se možná budou měnit pravidla, aby padalo víc gólů, gró fotbalu se ale určitě měnit nebude,“ glosuje komentátor, který se několikrát v přímém přenosu ostře vymezil proti rasismu v kopané, a ani se netajil rozčarováním nad organizací posledního evropského šampionátu, kdy se zápasy konaly v různých městech napříč celou Evropou.


Lucie Kocman a Pavlína Štefanová – potkaly se jako manažerky luxusních značek a během první vlny pandemie si založily vlastní podnikání, které má pod názvem „o domovē“ za úkol nově zorganizovat a zbavit přebytečných krámů české domácnosti. Seznamte se s českými ,verzemi’ nejslavnější uklízečky na světě, Japonky Marie Kondo. Na rozdíl od ní však Lucie Kocman a Pavlína Štefanová nikoho nenutí, aby se rozloučil například s předměty, k nimž má sentimentální vazbu; jejich reorganizace domácností není zdaleka tak drastická. „Důležité je chtít, mít chuť na změnu. My doporučujeme začít drobnější věcí. Uspořádat si zásuvku s naprostými běžnostmi, skříňku v koupelně nebo pod dřezem. I malý úspěch v organizaci vám dodá sebevědomí pouštět se do větších akcí,“ radí Lucie. Nejedná se o klasický úklid, na slovo ,uklízečky’ jsou ostatně Lucie s Pavlínou alergické, nýbrž o systém, který slibuje zbavit život chaosu. Zájem klientů o revizi domova ze strany pořádkumilovného dua je prý značný, začaly vznikat další firmy se stejným podnikatelským záměrem a úspěch slaví i jejich internetový seriál Královny pořádku.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. září ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.

Kraus je COOL – reprízy oblíbené show můžete sledovat také každé úterý ve 21.05 hod. na Prima COOL.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
20.09.2021 • Dobré ráno z Brna nově s Alešem Zbořilem a Terezou Richtrovou
17.09.2021 • Prima hvězdná sezóna pokračuje: Slunečná a Inkognito nedaly konkurenci šanci
15.09.2021 • Čas StarDance začíná!
15.09.2021 • Premiérový Pán profesor opäť exceloval a stal sa jasným víťazom pondelkového večera
12.09.2021 • Show Jana Krause – 15. 9. 2021
10.09.2021 • Sportovním fanouškům začínají žně v září: Liga mistrů, americká NFL nebo Ronaldův návrat do Manchesteru United

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist