Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 12.08.2022 - 13:43:33   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Veľkolepá šou Tvoja MINI tvár znie povedome sa vracia s celou samostatnou sériou a hviezdnou porotou

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 11.10.2021


Talentovaní detskí zabávači už onedlho ovládnu obrazovky televízie Markíza. Celých päť stredajších večerov bude patriť veľkolepej zábavnej šou s názvom Tvoja MINI tvár znie povedome. Štartuje na obrazovkách TV Markíza už v stredu, 27. októbra 2021, so začiatkom o 20:30 hod.


„Detský špeciál našej populárnej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome sa uplynulú jar stretol s obrovským diváckym úspechom a výrazným ohlasom, rozhodli sme sa preto všetkých fanúšikov tohto skvelého formátu potešiť celou samostatnou sériou. Opäť sa tak budú môcť na vlastné oči presvedčiť, že aj malí zabávači dokážu urobiť obrovskú šou,“ vysvetľuje Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Kým v jarnom špeciálnom vydaní šou Tvoja MINI tvár znie povedome súťažili detské hviezdy, alebo potomkovia populárnych osobnosti, teraz sa divákom predstavia zatiaľ ešte mediálne neznámi, avšak mimoriadne talentovaní chlapci a dievčatá, ktorí vzišli z castingu otvoreného pre širokú verejnosť. V šou bude vystupovať sedem stálych súťažiacich vo veku od 7 do 13 rokov a doplní ich vždy jedno špeciálne číslo, v ktorom sa zakaždým predvedie iné dieťa.

Vďaka šikovným rukám profesionálnych maskérov sa malí súťažiaci doslova prevtelia do kože svetoznámych aj slovenských popových hviezd a predvedú, ako by vyzerali v mini vydaní. Zachovaný ostáva aj charitatívny rozmer šou, víťaz každého kola bude mať možnosť venovať finančnú výhru na dobročinné účely.

Každému zo stabilných siedmich súťažiacich sa bude počas celého priebehu šou venovať jeho osobný mentor z radov populárnych tvárí Markízy, speváckou poradkyňou bude aj tentoraz Jana Daňová a tanečným koučom Miňo Kereš.

Výkony súťažiacich bude hodnotiť tentoraz trojčlenná hviezdna porota, do ktorej zasadnú ostrieľaní matadori, obľúbený spevák Mário "Kuly" Kollár a skvelá herečka a komička Zuzana Kubovčíková Šebová, ku ktorým sa pridá moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová. Tá si priazeň divákov získala už v jarnom špeciálnom vydaní šou Tvoja MINI tvár znie povedome. Chýbať nebude ani skúsený a pohotový moderátor Martin Nikodým, kreatívnym producentom a režisérom projektu je Pepe Majeský.

Tvoja MINI tvár znie povedome štartuje na obrazovkách TV Markíza už v stredu, 27. októbra 2021, so začiatkom o 20:30 hod.


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, 8. 10. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
12.10.2021 • Survivor - najdobrodružnejšia šou vášho života je späť!
10.10.2021 • Pohádka natočená za tři odpoledne i soutěž s miliónovým rozpočtem - nový cyklus Na programu televize odhalí zákulisí televizní výroby
09.10.2021 • Show Jana Krause – 13. 10. 2021
08.10.2021 • ČT získala fotbalová vysílací práva do roku 2028
05.10.2021 • Česko Slovensko má talent – další finalista!
04.10.2021 • Superdebatu České televize doprovodí poprvé v historii předvolebních diskuzí v Česku umělá inteligence

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist