Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 26.02.2024 - 08:28:30   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Prima dnes zahajuje 10. řadu soutěže Máme rádi Česko!

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 18.02.2022


Televize Prima zahajuje vysílání jubilejní desáté řady oblíbené soutěže Máme rádi Česko! Nová série populární show, jíž opět provede moderátor Libor Bouček, bude zahrnovat i jubilejní 100. díl. První díl desáté série odvysílá Prima už dnes, v pátek 18. února ve 20.15 hod.


Více než 250 hodin ve studiu, 8 tisíc minut u obrazovek a takřka pět stovek osobností odmoderoval k dnešnímu dni Libor Bouček v zábavné vědomostní soutěži Máme rádi Česko. „Kolik hodin příprav a natáčení to spolklo, nespočítám, ale spočítal jsem, že kdyby si někdo pustil všechny díly po sobě, sledoval by je kontinuálně 5 dní, 5 nocí a 5 hodin k tomu. A pak skonal vyčerpáním. Chtěl bych vidět toho člověka, který by to v kuse dal. Jak by ho to poznamenalo. Podle mě by to nemusel přežít,“ směje se Libor Bouček, který soutěž moderuje od prvního dílu, jenž Prima odvysílala 7. dubna 2013.

V pátek 18. února Prima zahájí vysílání patnáctidílné 10. řady. Diváky na ni navnadil speciální díl Máme rádi Jardu, který stanice uvedla 11. února u příležitosti 50. narozenin hokejisty Jaromíra Jágra a který si nenechalo ujít 849 000 dospělých diváků.

„Je neuvěřitelné, kolik osobností Česko má. Každý z oněch pěti stovek osobností ve svém oboru něco dokázal a je pro co jej obdivovat. Mezi všemi osobnostmi je ale několik výjimečných, které chceme oslavovat. Vloni v květnu jsme speciálním dílem oslavili krásné kulatiny naší největší herečky Jiřiny Bohdalové. Myslím, že se oslava povedla, ocenila ji nejen Jiřinka, ale i diváci, k oslavě se jich připojil bez hrstky milion. Další výzvou byly velké narozeniny troufám si říct největší české hokejové legendy, Jaromíra Jágra. A tak mám pochopitelně radost, že Jarda svolil a svou první oslavu padesátky si udělal s námi,“ říká Libor Bouček.

I v desáté řadě své týmy povedou zkušení kapitáni Jakub Prachař a Vojta Kotek. Ve vědomostních soutěžích si tentokrát diváci vychutnají například: Moniku Absolonovou, Hanku Vagnerovou, Jitku Shneiderovou, Lukáše Hejlíka, Lucku Vondráčkovou s Petrem Vojnarem, Danu Morávkovou, Michala Malátného, ale také herce z chystaného seriálu TV Prima ZOO – Evu Burešovou, Ondřeje Pavelku nebo Roberta Urbana, herce ze seriálu 1. Mise – Marka Němce, Petra Vaňka nebo Kateřinu Pechovou. V oblasti znalostí o Česku zaskórují i naši špičkoví sportovci Karlos Vémola, Kristina Mäki, Bára Špotáková, Zuzana Hejnová a další.

Hudebně pořad doprovodí a zapeklité hudební hádanky připraví opět Maxiband Jana Maxiána s vokalisty Vaškem Noidem Bártou, Vendulou Příhodovou, Sárou Milfajtovou a Dashou.

V prvním díle se proti sobě postaví v týmu Jakuba Prachaře kuchař Zdeněk Pohlreich, veslař Ondřej Synek a modelka Kristýna Schicková. Znalosti změří s týmem Vojty Kotka ve složení: moderátor Petr Vágner, atletka Zuzana Hejnová a kuchař Emanuele Ridi.

Máme rádi Česko sledujte každý pátek ve 20:15 hod. na Primě!


Kateřina Kotalová, Marketingový a PR konzultant, FTV Prima, 17. 2. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
19.02.2022 • Olympijským prenosom na :Športe dominoval počas tohto týždňa hokej
19.02.2022 • RTVS odvysiela v premiére pokračovanie pútavej série Budujeme Slovensko
17.02.2022 • TV Markíza prináša už tretiu tohtoročnú seriálovú novinku s názvom Svätý Max
17.02.2022 • Televize Prima dokončila pátou řadu seriálu Polda
16.02.2022 • Na Prima COOL přijíždí premiérová řada auto-moto show Top Gear s novými moderátory!
16.02.2022 • Křivé obvinění policisty spustí soukolí boje o moc - v novém dvoudílném thrilleru Vražedné stíny

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist