Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 23.05.2024 - 23:48:13   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Telly prodloužila spolupráci s UFC zápasníkem Jiřím Procházkou

  Autor: Telly/Beaufort , e-mail: info@telly.cz Přidané: 04.04.2022


Televizní operátor Telly prodloužil smlouvu o marketingové a mediální spolupráci s českým MMA bojovníkem Jiřím BJP Procházkou. Telly zároveň finančně podpořila nově založenou nadaci BJP Foundation. Telly s Jiřím Procházkou spolupracuje od loňského února. Procházka se od března 2021 stal hlavní tváří televize Telly pro bojové sporty, objevuje se na webu televize i v reklamních kampaních, včetně aktuální velké jarní kampaně.


Televize Telly rovněž podpořila nadaci Jiřího BJP Procházky, kterou tento profesionální MMA představil široké veřejnosti letos v březnu. Nadace se zaměřuje jednak na podporu mladých sportovních talentů, dále na podporu vážně nemocných dětí a přispívá i v rámci ad hoc projektů, nyní například poskytla finanční prostředky uprchlíkům z válkou zmítané Ukrajiny.

„Jiří Procházka je nejenom vynikající sportovec, ale nechybí mu lidský rozměr. S prodloužením marketingové a mediální spolupráce jsme neváhali. Navíc jsme rádi, že jsme mohli finančně podpořit i novou nadaci BJP Foundation,“ řekl Jan Schöppel, marketingový ředitel televize Telly.

Jiří BJP Procházka (14. října 1992) je český bojovník smíšených bojových umění (MMA) v polotěžké váze (light heavyweight, do 93 kg). V roce 2015 podepsal smlouvu s japonskou organizaci Rizin FF a je historicky prvním držitelem a obhájce titulu v polotěžké váze, který tato organizace vydala. Od roku 2020 nastupuje v UFC, nejprestižnější organizaci smíšených bojových umění. Trénuje v klubu Jetsaam Gym Brno pod vedením trenérů Martina Karaivanova a Jaroslava Hovězáka.

Jiří Procházka se nyní chystá na svůj titulový zápas. Ten se odehraje 11. června na turnaji UFC 275 v Singapuru, kde bude soupeřit o titul polotěžké váhy se současným šampionem Gloverem Teixeirou.


O Telly:

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly, 4. 4. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.04.2022 • Červené tlačítko v novém kabátě - ČT představuje nové rozhraní HbbTV
06.04.2022 • Iba 15% Slovákov sa orientuje v kybernetickej bezpečnosti
31.03.2022 • Česká televize spouští nové iVysílání i pro mobilní telefony
29.03.2022 • Disney+ se představí českému publiku 14. června 2022
17.03.2022 • Prichádza tretí exkluzívny VOYO Originál – jedinečný nový komediálny seriál Národná hádzaná
10.03.2022 • O2 TV Sport vstupuje do hokejového play off s novinkou - v přenosech nasadí speciální kameru

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist