Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 13.07.2024 - 21:32:49   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Připravte se na dovolenou se CBS Reality

  Autor: KNKTR/CBS , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 24.06.2022


Čas dovolených se blíží, a tak televizní stanice CBS Reality přichází s novými pořady, které mapují příběhy lidí, jejichž vysněná dovolená se proměnila v noční můru. V premiéře tak v červnu CBS Reality odvysílá pořady „Když se pokazí luxusní dovolená“ a „Když se pokazí all-inclusive dovolená“.


Připravte se na dovolenou se CBS Reality

Čas dovolených se blíží a mnozí se celý rok těší, jak si užijí relax v nějaké pěkné destinaci. Bohužel, ne vždy je vše tak zalité sluncem, a to je pak člověk rád, že se vrátí zpět domů. Hrdinové nových pořadů, které odvysílá v červnu televizní stanice CBS Reality by mohli vyprávět, a také že budou.


Luxus, který se nepovedl

Možná už jste to zažili i vy, zaplatíte si úžasnou dovolenou se vším všudy, abyste si odpočinuli od každodenních starostí. Jenže ouha, najednou se přiřítí komplikace obřích rozměrů. Pořad Když se pokazí luxusní dovolená mapuje příběhy lidí, kterým se vysněná dovolená změnila v noční můru. Pokud dorazíte na místo rekreace a hotel rozhodně nevypadá jako ten z katalogu, je to nepříjemné, avšak řešitelné. Představte si ale, že se celý život těšíte, jak si užijete luxusní plavbu lodí na Bahamy a skončí to takřka bojem o přežití. Účetní Bil a jeho manželka Tanya si našetřili 11 000 liber právě na tuto dovolenou, jenže namísto krásných zážitků skončili uvězněni v oku cyklonu. Lain a Judi si zase vysnili cestu do Las Vegas, kterou v říjnu 2017 konečně uskutečnili. Určitě však nepočítali s tím, že se ocitnou uprostřed nechvalně proslulé přestřelky, při níž zemřelo 58 lidí. Podobných příběhů uvidíte v novém pořadu moderovaném Glynis Barberovou více.

Sledujte pořad Když se pokazí luxusní dovolená v premiéře v sobotu 25. června od 11:00 a 17:40, nebo v repríze ve čtvrtek 30. června od 9:45, 16:00 a 23:30.


All-inclusive může zahrnovat i to, co nechcete

Někdy nemusí přijít ani žádná velká katastrofa, aby se prázdniny úplně pokazily. V hodinovém speciálu Když se pokazí all-inclusive dovolená, kterým provází Jan Ravens, se seznámíte s nešťastnými rekreanty zažívajícími spíše pořádný šok než zasloužený odpočinek. All-inclusive dovolenou volí stále více lidí, například pro spoustu Britů je to jediná možná volba. Ročně utratí za cesty do zahraničí přes 45 miliard liber, jen aby se nerušeně zrelaxovali. Díky all-inclusive nemusí nic řešit, mají k dispozici nekonečně jídla a pití, dětské kluby či dokonce aquaparky. Zní to až pohádkově, ale i zde se může poměrně snadno vše zvrtnout v menší katastrofu. Ptáte se, co by se mohlo přihodit?

Sledujte pořad Když se pokazí all-inclusive dovolená, který odvysílá televizní stanice CBS Reality v premiéře v sobotu 26. června od 11:00 a 17:40 hodin, v repríze pak v pátek 1. července od 9:45, 16:00 a 23:30.


Přejeme vám, aby vaše dovolená proběhla v poklidu a opravdu jste si odpočinuli. Nicméně, nikdy neuškodí být připraven na různé situace, pak vás nic nezaskočí.


Martina Hrašová, Account Manager, KNKTR, 23. 6. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
26.06.2022 • Vstupte do léta s Prima ZOOM
22.06.2022 • Světový pohár ve sportovním lezení na Eurosportu
19.06.2022 • Česká i světová historie na Prima ZOOM
14.06.2022 • Dokument na Viasat History: Co se stalo se ztracenými miliony Grace Kelly?
13.06.2022 • Kdo zabil Johna Lennona - historický film na na Prima ZOOM
09.06.2022 • Tajemství civilizací ve světle moderní vědy na Viasat History

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist