Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 05.03.2024 - 06:28:30   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 1. 2. 2023

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 28.01.2023Herec Leoš Noha, spisovatelka Halina Pawlowská a Dependent Duo – Alena Schaffartziková a Nikol Vítečková se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. února ve 21.40 hod. na Primě.


Leoš Noha – herec, který je známý hlavně díky mnoha rolím v seriálech. Málokdo ale tuší, že jeho srdce kvůli vrozené vadě pracovalo na pouhých 20 procent a hrozila mu transplantace. Ta ale nakonec nebyla nutná. „Myslím, že za tím stojí to, že jsem na doporučení lékařů odešel z Divadla Na zábradlí, kde jsem byl několik let v angažmá. Prostě jsem změnil životní styl a celkově zvolnil,“ vysvětluje čtyřiapadesátiletý herec, který žije s voperovaným defibrilátorem. „Divadlo je potenciální stres, a hlavně se tam člověk přece jen nevyhne tomu baru a alkoholu,“ naznačuje svou divokou minulost. Dnes žije v chatce nedaleko rodného Ústí nad Labem, a pokud nestojí před kamerou, hraje fotbal, který miluje od dětství. A taky se věnuje své přítelkyni Lence, u níž našel po dvou rozvodech klid a pochopení.


Halina Pawlowská – známá spisovatelka a také herečka. „První roky se píší snadno, s každým rokem je život i psaní těžší. Ale protože považuji roky mezi čtyřiceti a pětapadesáti za nejlepší, tak doufám, že to tak bude i s mými knihami,“ říká autorka šestatřiceti (!) titulů. Ten zatím poslední vyšel loni v říjnu, nese název Užívej života! a jde o soubor návodů, historek a bonmotů, které mohou nejen pobavit, ale taky najít východisko z chmurné reality. Halininy verše jsou pověstné, stejně jako její originální humor. Jaký největší trapas v životě zažila? „Když jsem uvízla v Severním moři na pohyblivém písku padesát metrů od břehu a musela pro mě přiletět helikoptéra a vléct mě na laně. Nejdřív si ovšem přihlížející na břehu, kteří mi přivolali pomoc, mysleli, že jsem tuleň,“ směje se.


Alena Schaffartziková a Nikol Vítečková alias Dependent Duo – v práci jako strážnice Městské policie Ostrava dohlížejí na klid a bezpečí, ve volném čase trénují akrobatické kousky u tyče – jsou dokonce nejlepším párem pole dance na světě! A taky velké kamarádky. „Byly jsme spolu na základní i střední škole, dělaly jsme společně i moderní gymnastiku. Celý život proplouváme spolu.“ Jak objevily pole dance, tedy regulérní sportovní disciplínu? „V roce 2015 jsme hledaly něco, co bychom mohly dělat místo gymnastiky. A po zhlédnutí videí párových tanců u tyče jsme měly jasno,“ vzpomínají a dodávají, že jednu dobu neměly k dispozici vhodný prostor, a tak trénovaly na lešenářské trubce na zahradě.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. února ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 27. 1. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.02.2023 • Toulavá kamera slaví dvacáté výročí. Diváky vzala už na více než šest tisíc míst po celém Česku
27.01.2023 • Nemocnicu sleduje čoraz viac divákov, Bez servítky včera prevalcovala Mamu na prenájom
26.01.2023 • Nové dokumenty ČT: ožehavá témata, svědectví doby, významná výročí, hudební legendy i cestopisy
24.01.2023 • Ivetu slovenskí diváci milujú!
21.01.2023 • Show Jana Krause – 25. 1. 2023
19.01.2023 • RTVS predstavila jarné novinky vo vysielaní

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist