Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 03.06.2023 - 09:21:50   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Televize Prima odhalí Poslední oběť

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 21.03.2023


Tragická nehoda, jeden archeolog, kněz, psycholožka a velké tajemství. Televize Prima nabídne divákům minisérii Poslední oběť, ve které jediná žena roztočí kolotoč událostí. Tragické události v životě archeologa Tomáše Hrubana (Lukáš Vaculík) významně ovlivní osudy sourozenců – kněze Alberta Macha (Marek Lambora) a jeho sestry, terapeutky Stely Skoumalové (Markéta Plánková).


On váhá, zda se vydat na cestu vědy, nebo se držet své víry, ona prožívá krizi se svým manželem Liborem (Jiří Dvořák). Ve chvíli, kdy řeší své životy, objeví se vdovec, archeolog Tomáš, který se snaží vyrovnat se smrtí své ženy Táni (Adéla Gondíková). Jenže co se na první pohled může zdát jako nehoda, nemusí být pravda.

Čtyřdílná minisérie Poslední oběť z rukou Kateřiny a Jitky Bártů se divákům představí ve středu 29. března na obrazovkách televize Prima.


Policie začne vyšetřovat autonehodu vědkyně PhDr. Táni Hrubanové (Adéla Gondíková), záhy ale zazní verdikt – vražda! Tomáš a Albert jsou tak postaveni do rolí jak podezřelých a obětí, tak i vyšetřovatelů. Přes vzájemné neshody spolu musí pátrat po pravdě. „Asi dva natáčecí dny mi trvalo, než jsem toho Alberta našel. Partneřím v ústřední trojici s Lukášem a Markétou a je to zajímavé. V kostýmu kněze se cítím docela dobře, protože on není moc na módu, a i když chodí v civilu, tak je mi nakonec pohodlnější ta sutana,“ přiznává Marek Lambora, který nahodil plnovous, ztmavil vlasy a převtělil se do mladého kněze.

O archeologa Tomáše Hrubana, který se snaží psychicky vyrovnat se ztrátou manželky, se divákům představí Lukáš Vaculík. „Tomáš není na první pohled moc čitelný a to mi vyhovuje, protože takové postavy mám rád. Nechal jsem si od Kateřiny a Jitky Bártů poslat scénář, přečetl si ho a s chutí na něj kývl,“ prozrazuje Lukáš Vaculík.

Pomoc vyrovnat se se smrtí manželky má Tomášovi Stela Skoumalová, vyhledávaná psycholožka a vztahová terapeutka. „Stela se věnuje i skupinové terapii, konkrétně pro vdovce. Potkává na ní sympatického muže, který ale nepřišel náhodou. Začne se rozehrávat napínavý příběh plný záhad s překvapivým koncem,“ poodhaluje svou postavu Markéta Plánková a dodává, že její postava má těch tajemství v zásobě rozhodně víc.

Kdo zabil vědkyni a jaký k tomu měl důvod? Odpovědi divákům dá Poslední oběť, kde se objeví nejen ústřední trojice, ale i Pavel Řezníček, Olga Želenská, Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Marek Němec, Jiří Ployhar, Ivana Korolová, Pavla Vitázková, Dana Morávková, Hana Kusnejerová nebo Kristýna Badinková.


Autorky projektu a scénáristky: Kateřina a Jitka Bártů
Producent Twinpower: Kateřina Bártů
Výkonný producent: Klára Bukovská
Režie: Jitka Bártů


Josef Ducký, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 20. 3. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
22.03.2023 • Zprávy ze všech koutů republiky: ČT rozšiřuje své regionální zpravodajství
20.03.2023 • Sú známi víťazi Radio_Head Awards 2022 - bodovali Modré hory, Miro Žbirka aj Para
18.03.2023 • Show Jana Krause – 22. 3. 2023
17.03.2023 • Ohrožené ekosystémy jsou všude po celém světě
16.03.2023 • Je známy prvý víťaz Radio_Head Awards 2022
14.03.2023 • Války a vetřelci na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist