Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 21:49:08   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Stanice a vysílače | Články
 

Prima COOL slaví čtrnáct let na obrazovkách, přinese Tři Tygry ve filmu

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 27.03.2023


Prvního dubna oslaví druhý kanál skupiny Prima, Prima COOL, již čtrnácté narozeniny, od roku 2009, kdy na apríla zahájil vysílání, přináší divákům mix těch nejlepších pořadů a seriálů, COOLtovní movies i zábavní pořady z vlastní tvorby. Narozeninový večer letos oslaví televizní premiérou bláznivého snímku Tři Tygři ve filmu: Jackpot, v nadílce pro diváky však bude pokračovat celý duben. Na obrazovky dorazí premiérový Fotr na tripu, nové díly skečové show Mezi COOLky a velký návrat hlásí i legendární seriál Jak jsem poznal vaši matku.


„Prima COOL nadále potvrzuje svou oblibu u mladších diváků, především mužů. Za posledních dvanáct měsíců dosáhl právě v jejich cílové skupině, tedy u mužů ve věku 25–39 let, průměrný share kanálu v prime time 6,37 %. V červnu, který byl pro kanál nejsilnějším měsícem, to bylo téměř 9 %,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Oslavu zahájí na narozeninový večer Prima COOL snímkem Tři Tygři ve filmu: Jackpot. Specifická komediální skupina Tři Tygři, která si podmanila YouTube, se představí ve zběsilé akční komedii, ve které předvede, že jejich charakteristický humor funguje i v celovečerním filmu. Na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou se ve snímku vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro) a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim navíc ztíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král, taktéž toužící po miliónové výhře. Film uvede Prima COOL 1. dubna ve 20.15 hod.

Štědrou nadílku dárků má však Prima COOL pro diváky připravenou po celý měsíc. 5. dubna přijede na obrazovky Fotr na tripu s premiérovými díly. Neotřelý a protřelý cestovatel Pepa Vrtal se svými dcerami Leontýnkou a Josefínkou ukáže tentokrát středomořské ostrovy tak, jak je neznáte. 8. dubna odstartuje série filmů Mission: Impossible, která přinese každou sobotu dobrodružství a akci s Tomem Cruisem. Velký návrat na obrazovky Prima COOL hlásí v dubnu i legendární seriál Jak jsem poznal vaši matku. Připomeňte si osudy kamarádů Teda, Robin, Marshalla, Lily a Barneyho pěkně od začátku až do konce. Od 21. dubna každý den v podvečer ve dvou epizodách na Prima COOL.

Další porci chytrého, absurdního i úplně hloupého humoru přinese nová řada pořadu Mezi COOLky. Bát se nebude ani pořádné parodie Prima pořadů, za účasti osobností a herců z těchto formátů. Skeče z vašeho i sousedova života, humor z vyšinuté současnosti, budoucnosti i minulosti opět tvoří satirická skupina kolem Radovana Klučky. Udělejte si legraci ze všeho a všech kolem nás, ale hlavně ze sebe! Mezi COOLky – přímý zásah do humoru! Od 25. dubna na Prima COOL.

V programovém schématu kanálu nebudou samozřejmě chybět ani oblíbené stálice, a to jak z vlastní tvorby, tak akviziční. Pokračovat budou premiérové díly Magic Show i oblíbená Partička. Od 7. dubna si diváci mohou zopakovat od prvních dílů seriál Hvězdná brána. Ke svým začátkům se vrátí i napínavá a zábavná Pevnost Boyard. Na svou první řadu pak naváže 17. dubna pokračování seriálu Spartakus: Bohové arény.

(Zdroj dat: ATO-Nielsen, ke dni 20. 3. 2023)


Hana Růžičková, Marketingový a PR konzultant, FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.12.2022 • ČT3 se na konci roku rozloučí - za 1 013 dnů vysílání si ji pustilo 7 milionů diváků
21.11.2022 • Sedm let filmového štěstí oslavila Prima MAX
29.10.2022 • Rádio_FM oslavuje 18. narodeniny
19.10.2022 • Spravodajská televízia JOJ 24 si získala svoje publikum
19.09.2022 • JOJ Group predstavuje novú stanicu JOJ 24 vo svojom portfóliu
31.08.2022 • Na Telly se vrací přenosy Formule 1 a kanály skupiny AMC Networks International

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist