Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 22.04.2024 - 14:54:41   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Ze světa | Články
 

M7 Group koupila zbývající akcie společnosti SPI INTERNATIONAL

  Autor: M7/Skylink/WS Czech , e-mail: info@skylink.cz Přidané: 14.04.2023


Skupiny CANAL+ a M7 Group se rozhodly uplatnit kupní opci na zbývajících 30 % akcií společnosti SPI International, a získat tak plné vlastnictví společnosti. S účinností od 12. dubna odstoupí ze svých funkcí ve společnosti SPI International pan Berk Uziyel a pan Loni Farhi. Pan Erwan Luherne a pan Jeroen Bergman převzali jejich příslušné odpovědnosti a role.


Pan Luherne, ředitel pro obchodní integraci společnosti Canal+ International, a pan Bergman, člen představenstva skupiny M7 Group odpovědný za obsah a rozvoj podnikání, budou i nadále úzce spolupracovat se skupinami CANAL+ a M7 Group, aby mohli divákům po celém světě poskytovat obsah špičkové kvality a zároveň podporovat inovace, růst a strategické synergie v rámci skupiny CANAL+.

Pan Luherne, ředitel obchodní integrace Canal+ International, je jmenovaný generálním ředitelem SPI INTERNATIONAL. Ve skupině CANAL+ strávil více než 18 let na mnoha pozicích spojených s rozvojem mezinárodních aktivit skupiny (zejména v Africe a Asii). Pan Luherne byl dříve generálním ředitelem společnosti Canal+ Myanmar, ředitelem marketingu a obchodního rozvoje společnosti Canal+ International a ředitelem obchodního rozvoje subjektu Canal+ ve Vietnamu.

Pan Bergman, nyní člen představenstva M7 Group odpovědný za obsah a rozvoj podnikání, má dlouholeté zkušenosti v mediálním a telekomunikačním průmyslu, včetně 20 let ve společnosti Liberty Global, kde byl zodpovědný za veškeré programy a akvizice obsahu. Před společností Liberty působil jako obchodní ředitel nizozemské kabelové společnosti Casema (nyní Ziggo). Od roku 2019 řídil Jeroen obchodní aktivity Film1 a Filmbox v Nizozemsku pro společnost SPI International.

Od svého založení se společnost SPI INTERNATIONAL stala předním poskytovatelem v oblasti médií a vysílání, a to zejména díky odhodlání, kreativitě a vedení svého týmu a zakladatelů Loniho Farhiho a Berka Uziyela.

„Společnost SPI International má za sebou dlouhou historii poskytování špičkového obsahu divákům po celém světě a my bychom ji rádi posunuli do nové fáze jejího rozvoje. Erwan i Jeroen mají v oboru bohaté zkušenosti, takže pevně věřím, že společnosti SPI přinesou další úspěchy," uvedl Hans Troelstra, generální ředitel společnosti M7 Group.

„Jsme odhodláni stavět na silných základech společnosti a využívat kolektivních zkušeností skupiny CANAL+ k tomu, abychom divákům i nadále poskytovali poutavý a relevantní obsah," řekli pánové Erwan Luherne a Jeroen Bergman.


Marek Němec, Head of Client Services, WS Czech, 14. 4. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
16.02.2023 • Televizní sledovanost v ČR se loni vrátila na hodnoty před pandemií
21.11.2022 • Televize na celém světě oslavují sílu pozornosti
27.09.2022 • Nejlepším seriálem střední a východní Evropy je Pět let
10.02.2022 • Emirates představuje nejoblíbenější filmy a seriály v oblacích
12.09.2020 • Klec s Jiřinou Bohdalovou a Kryštofem Hádkem získala prestižní ocenění na festivalu v Soulu
20.08.2020 • 100 let rádia v Německu - výstava v Muzeu pro komunikace v Berlíně

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist