Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 10.12.2023 - 17:40:01   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Italsko-asijská fúze v kuchyni na TV Paprika

  Autor: AMC/KNKTR , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 09.07.2023


Jak se dá spojit západ a východ? Představte si, že v kuchyni. Australsko-italský mistr kuchař Adam Swanson se vydá na objevnou cestu, neboť chce pořádně poznat fúzi italské a asijské kuchyně. Dostane se do nejrůznějších částí Asie, kde se setká se slavnými místními kuchaři, se kterými si vymění zkušenosti i suroviny.


Adam Swanson poprvé vykouzlí lákavé nové jídlo 9. července od 20 hodin hned ve dvou po sobě jdoucích epizodách v seriálu Sbíhají se sliny na těstoviny na televizní stanici TV Paprika.

Adam Swanson se narodil v Adelaide a je uznávaným šéfkuchařem a restauratérem, který je známý jako "král těstovin", ačkoli jeho mistrovství v oblasti jídla je velmi rozsáhlé. Je jedním z hrdých majitelů a šéfkuchařem oceňované středomořské restaurace Zucca a pravidelně vystupuje v různých televizních pořadech o vaření. Jedním z nich je i seriál Sbíhají se sliny na těstoviny, kde Swanson cestuje po Asii, dává se dohromady s místními kuchaři a společně s nimi vymýšlí jídla, která dokonale popisují nejenom spojení západní a východní kuchyně, ale i kultury.


Fotbalista s láskou k jídlu

Swansonova maminka je Italka z Neapole a otec Australan. Svůj veškerý volný čas v dětství Swanson trávil v rodinné sýrárně, kde si zamiloval nejrůznější chutě a vůně z kuchyně jeho babičky. Původně ale vůbec kuchařem být nechtěl. Nejprve se hnal za fotbalovým snem, ale kvůli zraněním ho musel opustit. Od 17 let se doma začal věnovat vaření a pečení, což ho začalo bavit tak, že se rozhodl následovat svou vášeň pro jídlo a stát se šéfkuchařem.


Kuchař, který rozdává štěstí

Jako kuchař má Swanson tradiční styl s využitím moderních kuchařských technik. Kvalita vaření podle něj vychází z používání čerstvých, sezónních surovin, a držení se jednoduchosti. Sám používá asi 4-5 surovin. Neméně důležité je pro něj ale také udržování pořádku a čistoty, protože v kuchyni by všechno mělo mít své místo. Každopádně hlavním Swansonovým cílem je své strávníky dělat šťastnými a zanechat v nich vzpomínky na výborné jídlo.

Seriál Sbíhají se sliny na těstoviny, díky kterému diváci nahlédnou pod pokličku přípravě originálních pokrmů, můžete sledovat od 9. července 2023 na televizní stanici TV Paprika vždy od 20:00 hod.


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com


Veronika Ježková, Account Manager, KNKTR, 4. 7. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
12.07.2023 • ČT sport představuje letní fotbalový program. Nabídne zápasy z pěti soutěží
06.07.2023 • Rádio_FM prinesie poslucháčom exkluzívne vysielanie z festivalu Pohoda, vrátane koncertov Suzanne Vega, Wet Leg a ďalších
06.07.2023 • Záhadné pátky na Prima ZOOM
04.07.2023 • RTVS pripravila pre divákov a poslucháčov na sviatok sv. Cyrila a Metoda pestrý televízny aj rozhlasový program
04.07.2023 • Zlatá labuť, Jedna rodina, Marta. Diváci se na TV Nova bavili u jarních novinek
28.06.2023 • Na obrazovkách RTVS štartuje štvrtá séria cestovateľskej šou S úsmevom po Slovensku

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist