Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 11.12.2023 - 20:32:53   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Rádio_FM prinesie poslucháčom exkluzívne vysielanie z festivalu Pohoda, vrátane koncertov Suzanne Vega, Wet Leg a ďalších

  Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 06.07.2023


Rádio_FM je aj tento rok "vaše festivalové rádio". Vysielacie zázemie Rádia_FM sa v týchto dňoch presunulo na trenčianske letisko na festival Pohoda do Rádio(aktívnej zóny)_FM. Poslucháčom ponúkne exkluzívne informácie, rozhovory z festivalu Pohoda a nefalšovanú festivalovú atmosféru, a to vrátane koncertov svetových hviezd.


„Rádio_FM sa bude aj tento rok snažiť čo najviac zachytiť festivalovú atmosféru z Pohody aj pre všetkých, ktorí sa na trenčianske letisko budú presúvať, alebo sa festivalu tento rok nemôžu zúčastniť. Dramaturgia nášho vysielania je opäť vyskladaná jedinečným spôsobom, stačí sa len naladiť a počúvať festivalové Rádio_FM. Na Pohodu týmto spôsobom zoberieme naozaj všetkých," hovorí Janka Imrichová, intendantka Rádia_FM.

Vo vysielaní Rádia_FM priamo z festivalu Pohoda budú poslucháčom exkluzívne informácie, rozhovory z festivalu Pohoda a nefalšovanú festivalovú atmosféru sprostredkúvať Dominka s Martinom z Rána na eFeMku a Lucia s Vierkou z :Popo_FM.

Poslucháči Rádia_FM si však budú môcť exkluzívne vychutnať aj živé prenosy mnohých koncertov. Vo štvrtok od 19.00 h otvorí program na hlavnom pódiu Alina Pash z Ukrajiny, krátko po 21.00 h sa ozvú Sleaford Mods, ktorí sa do line-upu tohtoročnej Pohody dostali len pred dvomi týždňami. Vo štvrtok sa poslucháči môžu tešiť aj na priamy prenos koncertu amerického pesničkára Perfume Genius, ktorý sa začne o 22.45 h.


V piatok sa z éteru Rádia_FM od 19.00 h ozve Suzanne Vega, po ktorej sa o slovo prihlásia švédski punkeri Viagra Boys a tiež štyrmi soškami Grammy ocenení Wet Leg. Na Pohode sa predstaví aj jeden z najvýraznejších ženských vokálov na súčasnej nielen electro-popovej hudobnej scéne - koncert Caroline Polachek prinesie Rádio_FM naživo od polnoci.


Sobota bude patriť predovšetkým koncertom českej a domácej hudobnej scény. Rádio_FM odvysiela koncert legendy slovenského hip-hopu A.M.O. oslavujúcej 20. výročie svojho vzniku, o slovo sa prihlásia aj mladí Krstní otcovia. Čas od 20.15 h bude patriť živému prenosu koncertu skupiny Fallgrapp, ktorá je s Rádio_FM spätá od svojich začiatkov. Koncertný zážitok sľubuje aj obľúbená česká skupina Midi Lidi na čele s Petrom Markom.

Program Rádia_FM z vysielania z festivalu Pohoda je aktualizovaný na webe radiofm.sk.


Bratislava, 5. júl 2023, Rozhlas a televízia Slovenska


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
09.07.2023 • Italsko-asijská fúze v kuchyni na TV Paprika
06.07.2023 • Záhadné pátky na Prima ZOOM
04.07.2023 • RTVS pripravila pre divákov a poslucháčov na sviatok sv. Cyrila a Metoda pestrý televízny aj rozhlasový program
04.07.2023 • Zlatá labuť, Jedna rodina, Marta. Diváci se na TV Nova bavili u jarních novinek
28.06.2023 • Na obrazovkách RTVS štartuje štvrtá séria cestovateľskej šou S úsmevom po Slovensku
27.06.2023 • RTVS ponúkne divákom a poslucháčom aj počas leta pestrý program

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist