Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 10.12.2023 - 18:43:50   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

RTVS bude po tretí raz pomáhať prostredníctvom charitatívneho projektu Rádio Slovensko Slovensku

  Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 02.08.2023


Rádio Slovensko v pondelok 7. augusta už tretíkrát odštartuje v spolupráci s ludialudom.sk charitatívny projekt Rádio Slovensko Slovensku. Redaktorka a moderátorka Rádia Slovensko Marianna Kovácsová prejde počas leta na bicykli naprieč Slovenskom a počas svojej cesty priblíži opäť osudy ľudí a občianskych združení, ktoré sú združené v projekte ludialudom.sk. Pridať sa k nej a pomôcť budú môcť aj poslucháči Rádia Slovensko.


Rádio Slovensko prinesie vo svojom vysielaní počas troch týždňov od 7. do 25. augusta charitatívny projekt Rádio Slovensko Slovensku - každým dobrým skutkom vyladené. Prostredníctvom Rádia Slovensko sa poslucháči budú môcť zoznámiť s osobami i občianskymi združeniami, ktoré sú v tomto neľahkom období odkázané na pomoc iných.

„Veľmi sa teším na pokračovanie projektu Rádio Slovensko Slovensku, a to zvlášť po mimoriadnom úspechu z uplynulých dvoch rokov. Podarilo sa nám vyzbierať už viac ako 80-tisíc €, čo je obrovskou motiváciou pre náš tím pokračovať a pomôcť tak mnohým ďalším ľuďom s ťažkým životným osudom," povedala redaktorka Marianna Kovácsová, ktorá na svojej ceste navštívi vybraných respondentov. „Verím, že opäť sa ku mne po ceste pripoja ďalší cyklisti, ktorí podporia aktivitu niekoľkými kilometrami a podarí sa nám vyzbierať krásnu sumu na podporu tých, ktorí to najviac potrebujú," dodáva odhodlane.

Marianna Kovácsová na svojej cyklotrase prejde celým Slovenskom od východu na západ. Vo všetkých mestách spoznajú poslucháči cez jej vstupy vo vysielaní Rádia Slovensko ľudí či organizácie, ktoré potrebujú pomoc, ale aj ich bližších a vzdialenejších príbuzných a spolupracovníkov, ktorí im osudy a potreby žiadateľov o pomoc priblížia.

„Sme na štarte ďalšej charitatívnej cesty Rádia Slovensko. Náš tím vyráža k 15 príbehom, ktoré potrebujú pomoc. Budeme tam a verím, že v spolupráci s našimi poslucháčmi naplníme očakávania tých, ktorí pomôcť potrebujú a ktorým prinesieme nádej na lepší život. Tešíme sa na viac dobročinného leta," povedal Milan Urbaník, manažér marketingu programových služieb Slovenského rozhlasu, ktorý pri projekte stojí od jeho začiatku. Počas trvania projektu sa v uplynulých dvoch rokoch poslucháčom podarilo prispieť vybraným ľuďom a organizáciou čiastkou až 82 260 €.

Tento rok budú môcť poslucháči pomôcť dvadsiatim príbehom z vysielania Rádia Slovensko darcovskou SMS správou v tvare „DMS LUDIALUDOM“, ktorú zašlú na číslo 877. Cena SMS je 2 €.

Príbehy a výzvy spoznajú poslucháči na vlnách Rádia Slovensko od 7. augusta pravidelne od pondelka do piatka v relácii Dobré ráno, Slovensko! a následne počas celého dňa v krátkych reportážnych vstupoch. Novinky z projektu Rádio Slovensko Slovensku budú dostupné aj na stránke Rádio Slovensko na Facebook-u a na webe www.radioslovensko.sk.


Bratislava, 1. august 2023, Rozhlas a televízia Slovenska


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.08.2023 • Za úspěchem filmových i seriálových stanic stojí často lokální obsah
20.07.2023 • Tisková zpráva z 11. zasedání RRTV, konaného dne 18. 7. 2023
19.07.2023 • Novým generálnym riaditeľom a konateľom TV Markíza sa od 1. septembra 2023 stane Peter Gažík
16.07.2023 • Televízne spravodajstvo RTVS je podľa Slovákov najobjektívnejšie
13.07.2023 • Štěpán Kozub se promění v Jaroslava Haška v chystaném životopisném filmu režiséra hitu Spolu
30.06.2023 • RTVS prináša potrebné informácie k zrušeniu úhrady koncesionárskych poplatkov

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist