Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 24.05.2024 - 15:04:57   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Skipper, sestra Barbie na cestě k nalezení ztracené sebedůvěry

  Autor: AMC/KNKTR , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 04.08.2023Barbie znají celé generace, možná již ale méně lidí ví, že má mladší sestru Skipper. Právě ona je hlavní hrdinkou nového filmu, který 5. srpna v 8 hodin ráno odvysílá televizní stanice Minimax. Snímek je příběhem podnikavé dívky, která se nevzdává, ani když nastanou potíže.


Panenka Skipper Roberts byla poprvé vyrobena v roce 1964 jako mladší sestra Barbary Millicent Roberts, tedy v té době již slavné Barbie. Vše začalo, když se začaly množit žádosti, aby Barbie měla děti. Společnost Mattel však tento nápad lehce přehodnotila a vytvořila raději mladší sestru. Panenka Skipper tak byla nejprve osmiletým dítětem, později získala podobu teenagerky a poslední proměnou prošla v roce 2009. Tehdy jí byl přidán barevný pruh vlasů a do jejího fiktivního životopisu přibyla technická zdatnost a záliba v počítačích.


Hrdinka Skipper

Nyní se Skipper stává filmovou hrdinkou po vzoru své starší sestry. Snímek „Barbie: Skipper a její velké dobrodružství při hlídání dětí“ mapuje její cestu expertky na hlídání dětí, jejíž podnikání se ocitlo v problémech. Skipper se však nevzdává a v rámci letní brigády v aquaparku si nejen vyzkouší nejrůznější práce, ale především najde spoustu nových přátel. To zdaleka nejdůležitější nastane, když svým uměním hlídat děti zachrání narozeninovou oslavu v parku, která se tak trochu vymkne kontrole. Skipper totiž tento incident pomůže najít ztracenou sebedůvěru a znovu se pustí do podnikání. Spolu s kamarádkami založí hlídací tým.

Jejich dobrodružství můžete sledovat 5. srpna 2023, kdy televizní stanice Minimax uvede v 8:00 premiéru filmu Barbie: Skipper a její velké dobrodružství při hlídání dětí. Těšit se můžete na nové postavy a také dvě zbrusu nové písničky. Tak se nezapomeňte dívat, bude to parádní a inspirativní jízda.


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com .


Veronika Ježková, Account Manager, KNKTR, 3. 8. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
10.08.2023 • Jaké novinky chystá CANAL+ Sport pro příští sezonu Premier League?
07.08.2023 • Dokumentární klasika i úplné novinky všech žánrů nabízí Prima ZOOM
05.08.2023 • 8hodinovka na okruhu Suzuka: Yamaha s Karlem Hanikou chce stupně vítězů
03.08.2023 • Velkolepá podzimní nabídka Nova Sport
02.08.2023 • MS v cyklistice na Eurosportu
02.08.2023 • Poznejte sílu přírody a odhalte největší meteorologické katastrofy světa na TV Spektrum

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist