Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 23.05.2024 - 08:29:09   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Poznejte sílu přírody a odhalte největší meteorologické katastrofy světa na TV Spektrum

  Autor: AMC/KNKTR , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 02.08.2023


Televizní rozhovory, dramatické archivní záběry a poutavé lidské příběhy se spojují v připravovaném televizním seriálu Ekologické katastrofy, který divákům přiblíží nejúžasnější meteorologické katastrofy v historii. Od horkého britského léta 1976 přes ničivé následky hurikánu Katrina v New Orleans v roce 2005 až po výbuch sopky na Islandu v roce 2010.


Tento seriál se snaží odhalit jejich vývoj a prozkoumat nejnebezpečnější a nejničivější meteorologické jevy, které trvale poznamenaly naši moderní dobu. Vychutnejte si napínavý seriál Ekologické katastrofy na televizní stanici Spektrum, který bude mít premiéru 6. srpna ve 21.05 hodin.


Plamenná sága: britské horké léto (1976)

Seriál Ekologické katastrofy se vydává na kouzelnou cestu zpět do horkého britského léta roku 1976, období, kdy se krajina střetla s neúprosnou vlnou horkého počasí a nezvykle dlouhým obdobím sucha. Teploty se vyšplhaly na nebývalou úroveň a měsíce nepršelo. Britské horké léto roku 1976 se nezapomenutelně zapsalo do paměti národa. Tento seriál se hluboce zabývá vědeckými a sociálními důsledky tohoto mimořádného jevu a odhaluje problémy, kterým musely komunity a úřady čelit při adaptaci během spalujících podmínek.


Ničivé pustošení: hurikán Katrina (2005)

Jedna z najzajímavějších kapitol seriálu popisuje děsivý příběh hurikánu Katrina, který v roce 2005 zasáhl New Orleans. Prostřednictvím dojemných rozhovorů seriál nabízí pravdivý a emotivní pohled na nebývalou zkázu způsobenou touto přírodní katastrofou. Stanete se svědky obrovských škod způsobených silným větrem a katastrofálními přílivovými vlnami, kdy došlo ke ztrátám na životech, vysídlení komunit a rozsáhlému poškození infrastruktury.


Hněv Přírody: erupce sopky na Islandu (2010)

Další fascinující segment se zaměřuje na hypnotizující, ale zároveň hrozivou erupci sopky na Islandu v roce 2010. Seriál zachycuje ohromující příběh erupce sopky Eyjafjallajökull, která vychrlila do vzduchu mračna popela a narušila leteckou dopravu po celé Evropě. Událost ukázala následky hněvu přírody s globálním dopadem, který ovlivnil nejen Island, ale také letecký průmysl a cestující po celém světě.


Hledání odpovědí a odhalováí meteorologických záhad

Během Ekologických katastrof diváci se vydají na strhující cestu, aby odhalili skryté síly, které jsou hnacím motorem meteorologických katastrof, a jejich hluboké důsledky pro naši moderní dobu. Seriál podrobně zkoumá meteorologické jevy a hledá odpovědi na to, jak se vyvinuly a proč se staly jedněmi z nejnebezpečnějších a nejničivějších událostí v historii. Prostřednictvím pohledu do minulosti seriál nabízí cenné poznatky o neustále se měnícím chápání povětrnostních jevů a o významu připravenosti, zmírňování následků a adaptace na ochranu našich společenství před nepředvídatelnými přírodními silami.


S televíznymi rozhovory, které rezonují s emotivním napětím, dechberoucími archivními záběry a dojemnými lidskými příběhy slibuje AMC NETWORKS INTERNATIONAL fascinující odyseu po nejvýznamnějších meteorologických katastrofách v historii. Sledujte se zatajeným dechem premiérový díl na televizní stanici Spektrum 6. srpna ve 21.05 hodin.


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com


Veronika Ježková, Account Manager, KNKTR, 1. 8. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
03.08.2023 • Velkolepá podzimní nabídka Nova Sport
02.08.2023 • MS v cyklistice na Eurosportu
31.07.2023 • Dokumenty nás baví, proto koukáme na Prima ZOOM
28.07.2023 • Spí a sní ptáci během letu? Odpoví nový třídílný dokument na Viasat Nature
28.07.2023 • O víkendu vrcholí Tour de France Femmes a dva tenisové turnaje
23.07.2023 • Ty nejzajímavější dokumenty najdete na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist