Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 23.09.2023 - 07:21:13   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

31. ročník Tipos extraligy odštartuje na obrazovkách televízií JOJ Šport a v sublicencii Sport 1

  Autor: TV JOJ , e-mail: info@joj.sk Přidané: 15.09.2023


Najvyššia slovenská hokejová súťaž v piatok odštartuje úvodným kolom svoj v poradí už 31. ročník. Hlavným vysielateľom extraligy bude televízia JOJ Šport, ktorá sublicenciu na lineárne vysielanie poskytla na obdobie nasledujúcich 3 rokov televízii AMC Sport 1.


Tipos extraliga vo vysielaní JOJ Športu doplní Slovenskú hokejovú ligu (SHL) a JOJ Šport Slovenský hokejový pohár, ktoré mohli diváci na športovej stanici sledovať už 2 sezóny: „JOJ Šport sa stal dôležitým partnerom Slovenského zväzu ľadového hokeja. Dlhšie avizovanou akvizíciou extraligy sme na JOJ Športe kompletne zastrešili celé portfólio hokejových súťaží na Slovensku,“ uviedol šéf televízie Roman Neuschl.

Z každého hracieho kola Tipos extraligy JOJ Šport lineárne odvysiela 1 až 2 zápasy. Ostatné zápasy si budú môcť diváci pozrieť na digitálnej platforme JOJ Play. „Pre hokejových fanúšikov prinesieme zážitok, aký ešte nemali. Prvýkrát majú možnosť sledovať všetky zápasy hokejovej Tipos extraligy na jednom mieste, a to z pohodlia domova a na veľkej obrazovke. V aplikácií JOJ Play s prémiovým účtom nájdu diváci jednotlivé live prenosy, archív zápasov, zostrihy a všetky potrebné informácie a zaujímavosti,“ uviedla šéfka digitálnej platformy JOJ Play Nikoleta Nagyová.

Zápasy Tipos extraligy bude v sublicencii vysielať aj televízia Sport 1. „Sublicenciu sme poskytli na 3 roky. Sme radi, že sme získali strategicky významného a stabilného športového partnera,“ doplnil Neuschl.

Okrem Tipos extraligy pribudnú na obrazovky JOJ Športu od novej sezóny aj zápasy hokejovej reprezentácie SR do 20 rokov a seniorského výberu. Na JOJ Šport teda diváci uvidia majstrovstvá sveta v dorasteneckej, juniorskej aj seniorskej kategórií.


Hokejový rok na JOJ Šport tak bude poriadne dlhý a bohatý. V najbližších rokoch hokejovú sezónu na prelome mesiacov júl a august odštartuje prestížny dorastenecký turnaj Hlinka-Gretzky Cup, nasledovať bude štart JOJ Šport slovenského hokejového pohára. V septembri začne Tipos extraliga a SHL, počas jesene televízia odvysiela zápasy seniorskej reprezentácie na Nemeckom pohári a Kaufland Cupe.

Vianočné obdobie spestria MS do 20 rokov, ktoré sa na prelome rokov uskutočnia vo Švédsku. Cez aprílové MS do 18 rokov a súboje play-off Tipos extraligy a SHL sa divák na obrazovkách JOJ Športu dostane až k záveru hokejovej sezóny, kedy ho čaká poriadna lahôdka v podobe seniorského šampionátu v Česku. „Divákovi prinesieme kompletný obraz o slovenskom hokeji na všetkých úrovniach. Hokej chceme medializovať v celospoločenskom prostredí. Okrem samotného vysielania totiž budeme na obrazovky prinášať hokejové spravodajstvo a týždennú publicistiku, kde si na pravidelnej báze zmapujeme celý hokejový týždeň z pohľadu hráčov, trénerov, analytikov, novinárov, či skautov,“ dodal Neuschl.


Redakcia TV JOJ, 14. 9. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
17.09.2023 • Show Jana Krause – 20. 9. 2023
16.09.2023 • Sledovanost F1: průměrně se diváci za víkend dívají 2 hodiny a 30 minut, každý pátý sleduje tréninky
15.09.2023 • RTVS neodvysiela 31. sezónu slovenskej hokejovej extraligy
12.09.2023 • Na značky: StarDance se vrací. Po dvanácté. Na obrazovky poprvé vtančí 14. října
12.09.2023 • Festivalovú sezónu aj tento rok uzavrie Festival Rádia_FM
11.09.2023 • Česko Slovensko má talent je najsledovanejšou show na trhu

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist