Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 20.05.2024 - 10:58:00   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Sledovanost F1: průměrně se diváci za víkend dívají 2 hodiny a 30 minut, každý pátý sleduje tréninky

  Autor: Telly/Dizzy Media , e-mail: info@telly.cz Přidané: 16.09.2023Zájem televizních diváků o 14 dosud odjetých podniků Velké ceny Formule 1 má vyrovnanou sledovanost, ukazují statistiky operátora Telly. Každý závodní víkend strávili fanoušci rychlých kol u televizorů v průměru 2 a půl hodiny, každý pátý sleduje i páteční tréninky.


Letošní série formule 1 má na programu rekordních 23 závodů. Začala 5. března Velkou cenou Bahrajnu a končí 26. listopadu VC Abu Dhabi. O královskou třídu monopostů je mezi televizními diváky velký a stabilní zájem. Podle statistik Telly byl letos nejsledovanější závod v americkém Miami (7. května); oproti druhé nejsledovanější Velké ceně Austrálie (2. dubna) byl rozdíl ve sledovanosti pouhých 0,2 procent.

Diváci u 14 dosud proběhnuvších závodů (květnová Velká cena Emilia Romagna se kvůli záplavám nejela) strávili v průměru 1,4 hodiny (samotný závod), respektive 45 minut v případě kvalifikací. Největší průměrná doba sledování jednoho letošního závodu činila 1,5 hodiny (Velká cena Monaka, 28. května).


Za celý víkend dvě a půl hodiny

Samotný závod v rámci Velké ceny F1 trvá dvě hodiny, v případě přerušení maximálně tři hodiny. Piloti během závodu se svými monoposty ujedou nejméně 305 km. Sobotní kvalifikace jsou dle statistik Telly sledovanější než kterýkoliv ze tří tréninků. Každý pátý divák sleduje páteční tréninky.

„Sledovanost jednotlivých závodů F1 je velmi vyrovnaná, je tedy zřejmé, že má velkou fanouškovskou základnu. V průměru každý divák v rámci závodního víkendu strávil u televizní obrazovky 2 hodiny a 30 minut,“ říká ředitel marketingu Telly Jan Schöppel.

Přímé přenosy všech tří tréninků, kvalifikace i samotného závodu mohou diváci sledovat na kanálech Sport 1 a Sport 2.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly
Martin Žemlička, PR konzultant Dizzy Media, 16. 9. 2023  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
18.09.2023 • RTVS predstavila kompletnú jesennú programovú ponuku. Novinkami potešila televíznych divákov aj rozhlasových poslucháčov
17.09.2023 • Show Jana Krause – 20. 9. 2023
15.09.2023 • 31. ročník Tipos extraligy odštartuje na obrazovkách televízií JOJ Šport a v sublicencii Sport 1
15.09.2023 • RTVS neodvysiela 31. sezónu slovenskej hokejovej extraligy
12.09.2023 • Na značky: StarDance se vrací. Po dvanácté. Na obrazovky poprvé vtančí 14. října
12.09.2023 • Festivalovú sezónu aj tento rok uzavrie Festival Rádia_FM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist