Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.07.2024 - 10:55:54   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 18. 10. 2023

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 14.10.2023Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, kapela Tublatanka a zakladatelka zážitkové farmy Marie Žižlavská se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 18. října ve 21.35 hod. na Primě.


Zdeněk Pohlreich – špičkový šéfkuchař a propagátor kvalitní gastronomie. „Blbých hospod je pořád spousta. Ale přibývá dobrejch restaurací,“ konstatuje špičkový šéfkuchař a majitel tří podniků, kterého dobře známe i z televizích obrazovek (například se deset let objevoval v oblíbené televizní show Ano, šéfe!). Jak vypadá jeho jídelníček? „Doma vařím často a snažím se jíst to nejlepší. Už dávno nepotřebuju mít všeho hromadu. Takže jím věci, o nichž vím, že jsou přiměřeně dobrého původu a mají nějakou kvalitu. Mám samozřejmě tu obrovskou výhodu, že jsem celý život obklopen relativně slušným jídlem,“ říká.


Tublatanka – legenda československé rockové scény. Letošní rok je pro slovenskou hardrockovou skupinu Tublatanka vyloženě speciální – slaví neuvěřitelných čtyřicet let na hudební scéně (mimo jiné i koncertní šňůrou po Česku) a po třinácti letech vydala studiovou novinku s názvem Uprostřed chaosu. „Ten název jsme zvolili jako reakci na zmatenou dobu, ve které právě žijeme. Jako bychom zapomínali, že lidský život je vzácný a měl by být krásný, a hlavně smysluplný,“ říká frontman a zakládající člen kapely Martin „Maťo“ Ďurinda.


Marie Žižlavská – zakladatelka zážitkové oslí farmy. „Osel má doktorát z psychoterapie. Nastavuje vám zrcadlo vaší duše. Cítí a vnímá vaši náladu a vnitřní rozpoložení a dokáže je pozitivně ovlivňovat,“ říká zakladatelka oslí farmy, která před lety opustila práci v korporátní sféře a začala pořádat neobvyklé oslí programy (například oslí trekking).


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 18. října ve 21.35 hod. na Primě. Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 13. 10. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.10.2023 • První večer StarDance se stal sobotní jedničkou – úvod dvanácté řady taneční soutěže sledoval téměř jeden a půl milionu diváků
06.10.2023 • Show Jana Krause – 11. 10. 2023
02.10.2023 • Show Jana Krause – 4. 10. 2023
30.09.2023 • Seriál Hořký svět má pokračování a s hvězdou Janou Nagyovou
29.09.2023 • Střela z Východu – skutečný příběh na Prima ZOOM
27.09.2023 • Nová krev pro Partičku, Bodyguardi i PORNO! Prima COOL čeká pořádně barevnej podzim

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist