Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 25.06.2024 - 16:54:50   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Popkulturní přehled pro všechny nabídne nový pořad POP COOLT powered by Kinobox

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 24.10.2023


Přehled novinek z popkultury, tedy to nejlepší ze světa filmů, seriálů, streamovacích služeb, komiksů nebo knížek, nabídne magazín POP COOLT powered by Kinobox. Na první díl pořadu, který moderují Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček spolu s Terezou Tobiášovou, se diváci mohou těšit už od 30. října každé pondělí ve 21:30 hod. na Prima COOL.


„Nabídka nových seriálů, filmů, ale i her, komiksů nebo umění je v dnešním popkulturním světě ohromná a zorientovat se v ní velice náročné. Proto chceme našim divákům nabídnout průvodce, který jim to zjednoduší a pomůže je nasměrovat na věci, jež by si rozhodně neměli nechat ujít. Zároveň jsme chtěli vyslyšet přání našich diváků a necháme je tak nahlédnout i pod pokličku výroby naší vlastní tvorby,“ říká Lucia Kršáková, výrobní ředitelka skupiny Prima.

POP COOLT je zábavný popkulturní kompas pro 21. století, kde se dozvíte vše, co vás baví a zajímá ze světa filmů, seriálů, her, komiksů a umění. Ukážeme vám zákulisí, prozradíme filmové triky a představíme novinky z kin i streamovacích služeb. Těšit se můžete i na zajímavé VIP hosty. To vše pod taktovkou moderátorů Alžběty Trojanové a Mikoláše Tučka spolu s Terezou Tobiášovou.

„Řekla bych, že je to pořad pro 21. století. Zkrátka takový popkulturní přehled pro všechny. Vzhledem k množství různých služeb chceme lidem udělat trochu pořádek v tom, na co se vlastně koukat. Je to tedy pořad úplně pro všechny. Kromě zmíněného přehledu nabídneme i různé fun facty, takže lidé, kteří se chtějí dozvědět věci ze zákulisí, si také přijdou na své. V každém dílu navíc bude jeden host, se kterým uděláme rozhovor zaměřený na filmy, seriály, komiksy, knížky nebo popkulturu a mimo jiné si s ním i zasoutěžíme,“ říká o pořadu moderátorka Alžběta Trojanová.

„POP COOLT je pořad pro všechny, které zajímají filmy, seriály, hry, komiksy nebo obecně novinky v popkultuře. Jsem z generace, kdy číst fantasy, sci-fi nebo komiksy, popřípadě hrát hry, bylo ještě ,trochu divné‘. Dneska je to naprostý mainstream! V každém dílu nabídneme divákům mnoho doporučení a insiderských informací, zároveň pozveme vždy speciálního hosta a rozhovor s ním pojmeme trochu jinak, než je zvykem. A je nám jedno, jestli je to herečka nebo youtuber, hlavně když bude naladěn na popkulturní notu,“ doplňuje moderátor Mikoláš Tuček.

Hosty v prvních dílech pořadu budou například známý youtuber a moderátor Martin „Mikýř“ Mikyska nebo herečka Petra Nesvačilová.

Součástí pořadu bude celá řada rubrik od novinek přes doporučení moderátorů a kvízy s hostem až po reportáže z premiér filmů nebo recenze. Chybět nebude ani rubrika mapující novinky televize Prima. Představila ji její moderátorka Tereza Tobiášová: „V mém okénku budu upozorňovat na všechny zajímavé věci, které Prima vyrábí, a zároveň budu ukazovat zákulisí pořadů, kam se normálně diváci nedostanou – věci, u nichž diváci neví, jak za kamerou probíhají.“


Moderátoři pořadu

Alžběta Trojanová je moderátorka a publicistka, která se zaměřuje na počítačové hry. Psala pro časopisy ABC, Gamestar nebo Score, byla součástí redakce Games.cz a diváci ji dobře znají z pořadů Re-Play nebo New Game +. Moderuje celou řadu popkulturních akcí, mezi nimi i Comic-Con Prague, a má také vlastní podcast Movie Witches.

Mikoláš Tuček je moderátor, influencer a přední český herní novinář. Pracoval jako šéfredaktor magazínu Score a známý je i z televizních obrazovek z pořadů Re-Play, Applikace, New Game + nebo Football Fanatic‘s. Vydává vlastní satirický pořad BLate Night Show a moderuje celou řadu popkulturních akcí, mezi nimi i Comic-Con Prague.

Tereza Tobiášová je moderátorka, herečka a scénáristka. Posluchači ji dobře znají z nejrůznějších rádiových stanic, na kterých působila, diváci pak její obličej snadno přiřadí k pořadům jako Bábovky a plechovky, Autosalon nebo Cyklosalon.


Hana Růžičková, PR specialista, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 23. 10. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
27.10.2023 • RTVS v spolupráci s Českým rozhlasom pozývajú na unikátny česko-slovenský koncert pri príležitosti 100. výročia Československého rozhlasu
23.10.2023 • Poznáme mená víťazov 39. ročníka pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad 2023
22.10.2023 • Seriál Pod hladinou průměrně sledovalo přes milion diváků
21.10.2023 • Show Jana Krause – 25. 10. 2023
18.10.2023 • Seriál Na vlnách Jadranu startuje na prima+
15.10.2023 • První večer StarDance se stal sobotní jedničkou – úvod dvanácté řady taneční soutěže sledoval téměř jeden a půl milionu diváků

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist