Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 20:30:36   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Media Club rozšiřuje své portfolio. Nově zastupuje streamovací službu CANAL+

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 03.05.2024


Obchodní zastupitelství Media Club přidává do svého portfolia streamovací službu CANAL+, která je na českém a slovenském trhu od dubna loňského roku. Od května tak Media Club zařadí videotéku CANAL+ jako součást inzertního prostoru videoreklamy. Videoreklama se zobrazuje především u televizních pořadů CANAL+ Sport s atraktivními přenosy z anglické Premier League, WTA, World Padel Tour, ragbyové ligy Top 14 a pořadů CANAL+ Action.


„Media Club je aktuálně dvojkou na trhu v online reklamě a hledání nových příležitostí k dalšímu růstu patří mezi naše priority. Díky akvizici společností Impression Media a WeLove jsme již významně rozšířili portfolio obchodovaných webů a klientům nabídli specializované balíčky. Zastupování streamovací platformy CANAL+, která se zaměřuje na současnou hranou tvorbu a sporty, nám umožní zkvalitnit nabídku obsahu u našeho video inventory,“ říká Petr Hatlapatka, obchodní ředitel online divize Media Clubu.

„Vzhledem k prémiovému charakteru služeb CANAL+ pro nás reklama není hlavním zdrojem příjmů. S využitím zkušeností skupiny se ji proto snažíme nasazovat pouze v míře, ve které diváka významným způsobem neruší. Do budoucna si v tomto směru hodně slibujeme od online reklamy, kterou jsme v průběhu dubna úspěšně otestovali a nasadili. Jsem rád, že se nám podařilo domluvit na spolupráci se skupinou Prima, kterou obchodně zastupuje Media Club a v této oblasti patří k předním hráčům na trhu,“ uvádí Ladislav Řeháček, VP společnosti CANAL+ Luxembourg pro Českou republiku a Slovensko.

Streamovací služba CANAL+ funguje v České republice a na Slovensku od dubna 2023. Platforma nabízí rozsáhlou VOD knihovnu, která je rozdělena podle žánrů a vybrané tituly jsou uspořádány do tematických řad od série akčních klasik přes příběhy se silnou ženskou tematikou až po Oscary oceněné filmy. Mezi nabízenými tituly je silně zastoupena evropská a vlastní produkce společnosti STUDIOCANAL, která je součástí CANAL+ Group. Na platformě se najdou i pořady dalších distribučních společností, jako jsou MGM, Sony, Vertical, Bontonfilm, AQS, Paramount, Media Squad, All3Media, Fremantle Media či Apple TV+. Předplatné streamovací služby CANAL+ je možné zakoupit na webové stránce www.canalplus.cz nebo www.canalplus.sk a následně ji lze sledovat prostřednictvím aplikace pro smart TV, mobilní telefony a tablety (Android i iOS) nebo ve webovém prohlížeči.


Společnost Media Club je jedničkou na trhu mezi mediálními zastupitelstvími. Na českém trhu funguje již od roku 2013 a těží ze své dlouholeté znalosti reklamního trhu i ze zázemí silné mediální skupiny Prima. Mezi dlouhodobé priority obchodního zastupitelství patří online obchod. Po zavedení eGRPů a již zmíněných akvizic Media Club v minulém roce jako první na trhu spustil programatický nákup videoreklamy v televizích připojených k internetu „Connected TV“. Ta přináší možnost jedinečného plánování programatické reklamy ve videotéce prima+, v HbbTV, u Smart TV aplikací u televizí Samsung, LG, Android TV a u IPTV operátorů z jednoho rozhraní. Aktuálně obchodní zastupitelství vyvíjí inovované produkty s využitím umělé inteligence (AI), které klientům nabídnou segmentaci televizních prodejních cílových skupin a oslovení uživatelů s větší přesností a efektivitou. www.media-club.tv

Skupina Prima, do jejíž rodiny Media Club patří, je aktuálně jedničkou v čase stráveném sledováním online videí se share 38,44 %. V březnu byla skupina dvojkou na online trhu s 7,15 mil. reálných uživatelů a 268 mil. zobrazení (Views). Mezi TOP 5 doménami se pravidelně umisťuje iPrima, která v březnu měla 4,2 mil. reálných uživatelů a téměř 59 mil. zobrazení. Mezi top weby na trhu se řadí také zpravodajský web CNN Prima NEWS i lifestylové weby Prima ŽENY, Prima FRESH a Prima COOL.


Gabriela Semová, vedoucí korporátní a interní komunikace, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 2. 5. 2024  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.05.2024 • Začínají semifinálové zápasy fotbalové Ligy mistrů
18.04.2024 • Skvelá správa pre fanúšikov slovenského stand-upu. Voyo pripravuje špeciál s komikom Joe Trendym
03.04.2024 • Telly spouští jarní kampaň, nabízí kombinované slevy s Nordic Telecom
21.03.2024 • Max bude spuštěna v Česku a na Slovensku 21. května 2024
08.03.2024 • Studna. Příběh lásky, který traumatizoval Československo, pro Voyo natáčí Tereza Kopáčová
06.03.2024 • RFA sa vracia do Bratislavy. Atraktívny galavečer s titulovým zápasom uvidia naživo diváci na Voyo a Dajto

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist