Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 18.06.2024 - 00:58:59   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Atletická sezóna startuje - ČT nabídne více než 60 přímých přenosů

  Autor: Česká televize , e-mail: info@ceskatelevize.cz Přidané: 29.01.2024V úterý 30. ledna začne na obrazovkách České televize rekordní atletická sezóna. Prvním velkým přenosem bude Czech Indoor Gala z Ostravy. ČT bude přímý přenos nejen vysílat, ale také pro celý svět vyrábět.


„Pro české atletky a atlety to bude příležitost bojovat před domácími fanoušky se světovou špičkou, ale také sbírat důležité body do žebříčku, který je klíčový pro nominaci na halové mistrovství světa a především olympijské hry. Také to bude první z více než 60 přímých přenosů z atletických soutěží, které Česká televize svým divákům v roce 2024 nabídne,“ říká šéfredaktor Redakce sportu České televize Michal Dusík.

Gold Indoor Tour pak pokračuje i v únoru, kdy se diváci mohou těšit na první závod Zlaté kontinentální túry. Březen odstartuje halový světový šampionát ze skotského Glasgow, v dubnu se rozjede Diamantová liga. Ta se během patnácti zastávek postará o skvělou atletickou zábavu během jara i léta, boj o diamanty vyvrcholí v září v Bruselu.

Ke květnu už tradičně patří pražský Volkswagen maratón a letos znovu i Zlatá tretra Ostrava, která bývá nejlépe obsazenou domácí atletickou soutěží. Své místo v Kontinentální túře a televizním kalendáři mají i mítinky v Praze a na Kladně.

V červenu diváky čeká domácímu šampionát a mistrovství Evropy, které letos hostí Řím. „Naše vysílání se opět soustředí především na české sportovce, kteří chtějí navázat na úspěchy z posledního mistrovství světa. Kromě samotných přímých přenosů se podíváme i do zákulisí šampionátu, a to i díky webu ctsport.cz, který bude během celé sezóny doplňovat a rozšiřovat televizní vysílání,“ přibližuje Michal Dusík.

Červencové závody Diamantové ligy a Kontinentální túry už budou pozvánkou k nejdůležitějšímu bodu atletického kalendáře. Program olympijských her se od samotného počátku opírá o královnu sportu, což se pochopitelně odrazí i v bohatém olympijském vysílání České televize.

Rekordní rok ovšem nabídne i atletiku z paralympijských her a přenosy silničních půlmaratónů a maratónů, to vše doplněno o pestrý kaleidoskop sestřihů a reportáží. „Kolik světových rekordů letošní rok nabídne lze odhadnout jen těžko, český televizní rekord v počtu přenosů padne určitě,“ uzavírá Michal Dusík.


Vendula Krejčová, Tisková mluvčí, Česká televize, divize Korporátní služby, 29. 1. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
31.01.2024 • Ateliéry seriálů TV Nova se otevřou veřejnosti: Podívat se do nich můžete i v živém vysílání
27.01.2024 • Show Jana Krause – 31. 1. 2024
24.01.2024 • Na obrazovky TV Markíza mieri Zrada, slovenská verzia celosvetového seriálového hitu Doktorka Fosterová
21.01.2024 • Show Jana Krause – 24. 1. 2024
19.01.2024 • Ikony Kamila Střihavky pokračují na ČT art třetí řadou
18.01.2024 • Všichni zákazníci Telly mají možnost vidět turnaj UFC 297

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist