Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 18.04.2024 - 13:44:19   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Satirický seriál Mezi COOLky s humorem bez hranic – je zpět

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 14.02.2024Další porce chytrého, absurdního i úplně hloupého humoru. Skeče z vašeho i sousedova života, humor z vyšinuté současnosti, budoucnosti i minulosti. Udělejte si legraci ze všeho a všech kolem nás, ale hlavně ze sebe! Ani Prima tváře nebudou v bezpečí.


Ve druhé sérii pořadu Mezi COOLky, která vezme útokem vaše bránice, se ukazuje, že se televize Prima nebojí dělat legraci i ze své vlastní produkce – najdete zde parodie na pořady známé z TV Prima, a když zrovna nemrknete a budete dávat pozor, objevíte i oblíbené tváře z různých pořadů. A to možná v jiných rolích, než byste čekali. Mezi COOLky – přímý zásah do humoru!

Mezi COOLky II od 20. února každé úterý ve 21.30 premiérově na Prima COOL


Mezi COOLky jsou ujetý satirický pořad s širokospektrálním humorem kombinujícím bohatou škálu témat i stylů zábavy. Přinášejí tak humor, který pohladí i profackuje, ze života i ze záhrobí, politický, žánrový, artový, buranský, prvoplánový, slovní, situační, absurdní, nedomyšlený, překombinovaný, intelektuální a nepohrdnou ani humorem debilním. Díky tomuto pestrému rozpětí je široká veřejnost miluje i nenávidí a jejich tvůrci jsou obviňováni z přílišné korektnosti a nekorektnosti, pravdoláskařství a sluníčkářství, rasismu a xenofobie, covidismu a anticovidismu a taky prý mají blbé ksichty a měli by vrátit herecké diplomy, protože tohle přece nemohlo vystudovat hereckou školu a já bych to zahrál mnohem líp!

Autoři si rádi pohrávají s žánry, prostředími i diváky, proto se Mezi COOLky vydávají do světa sci-fi, postapa, pohádek, pravěku či středověku a jejich pointy se často ukrývají v jiných scénkách, jiných dílech nebo se na ně tvůrci vybodli, protože pointy jsou pro sraby. Za pořadem stojí skupina Mezi Půlky, která za svou existenci vyprodukovala již stovky skečů a scének. Skupinu založili před lety herci Radovan Klučka a Miloš Mazal, postupně se tvůrčí jádro rozrostlo o režiséra Martina Hammerschlaga a herce a scenáristy Josefa Horáka, Bohumila Bakaláře a Lukáše Matochu.

Skupina spolupracuje s okruhem více či méně stálých hereckých hostů, kterými jsou Gustav Hašek, Vendula Svobodová, Denisa Veverková, Karolina Šafránková, Vratislav Hadraba, Joanna Mazal Žaganová, Vojtěch Dvořák, Ondřej Švec, Jiří Vojta, Lukáš Příkazký a další. Tvorba Mezi COOLek se těší velké oblibě jak mezi intelektuální pražskou kavárnou, tak i mezi křupany z nejzapadlejších končin světa. Do které skupiny patříte vy? Nebo snad stojíte někde přesně mezi COOLkama?


Mezi COOLky II od 20. února každé úterý ve 21.30 premiérově na Prima COOL. Ten nejostřejší humor najdete na Prima COOL.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 13. 2. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
16.02.2024 • Tanečná horúčka ovládne Slovensko už 3. marca: Štart novej série Let's Dance avizuje výpravná imidžová kampaň v historickom šate
12.02.2024 • Začíná osmifinále slavné Ligy mistrů
10.02.2024 • Show Jana Krause – 14. 2. 2024
07.02.2024 • Začíná MS v biatlonu v Novém Městě na Moravě. Pro ČT je to jedna z největších a nejsložitějších akcí v dějinách televizní výroby
04.02.2024 • Sledujte E! Živě z červeného koberce: Grammy 2024 - 5. února na E!
03.02.2024 • Show Jana Krause – 7. 2. 2024

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist