Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 19:20:28   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Vědecká dobrodružství a fantazie: Kouzelné objevy na televizních obrazovkách

  Autor: AMC/KNKTR , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 30.04.2024


Věci přinášejí spojení vědy a fantazie na obrazovky. Svět pohádek se rozšiřuje o nový, nezapomenutelný seriál, který kromě zábavy přináší i vzrušující dávku vzdělání. Byla jednou jedna... Věc je svěží seriál určený nejmenším divákům, kteří se mohou těšit na úžasnou kombinaci vědeckých faktů a humorně laděných příběhů. Sledujte v rodinném kruhu tento fascinující dětský seriál s názvem Byla jednou jedna... Věc už od 1. května od 18:00 na televizní stanici Minimax.


Premiéra tohoto seriálu je důležitou událostí pro všechny milovníky dětských programů. Každá epizoda nabízí pohled do světa, kde se běžné věci stávají hrdiny svých vlastních příběhů. A to vše doplněno dávkou zábavy, která děti zaujme i poučí zároveň. Jednou z klíčových zajímavostí tohoto seriálu je, že každá věc má svůj vlastní jedinečný příběh a osobnost. Děti se budou neustále učit a objevovat nové věci, od příběhů o dobrodružstvích starých knih až po záhady moderních technologií.

Vždy je fascinující vidět, jak každá věc, ať už obyčejná lžíce nebo kouzelná kniha, má svůj vlastní příběh. Tento seriál nejen, že podporuje zájem dětí o vědu a technologie, ale také je povzbuzuje k objevování nových věcí v jejich každodenním životě. Seriál Byla jednou jedna… Věc můžeme považovat v dětské televizi za převratný. Spojuje totiž vědecké poznatky s fantazií a humorem, což dělá každou epizodu nezapomenutelnou.


Tipy a triky pro děti a rodiče:

1. Společné sledování: Pozvěte celou rodinu na společné sledování seriálu Byla jednou jedna... Věc. Diskutujte o tom, co jste se naučili a jaké příběhy vás nejvíce zaujaly.

2. Vedlejší aktivity: Sledujte seriál spolu s dětmi a po každé epizodě se pokuste vytvořit něco podobného z běžných předmětů v domácnosti. Můžete například vytvořit vlastní „kouzelnou“ knihu nebo vyzkoušet vědecký experiment, který jste viděli v seriálu.

3. Další objevy: Sledování seriálu může děti inspirovat k dalšímu objevování světa kolem nich. Dejte jim podnět, aby se ptaly na otázky, hledaly odpovědi a objevovaly nové věci. Možná vás překvapí svými vlastními zajímavými objevy!

4. Kreativní psaní: Po každé epizodě nechte děti napsat jejich vlastní příběhy o předmětech, které mají doma. Buďte kreativní a povzbuzujte jejich fantazii. Možná se z nich stanou autoři vlastních příběhů!
Seriál Byla jednou jedna… Věc nabízí fascinující pohledy na historii různých předmětů. Diváci se dozvědí, jak se vyvíjely technologie, jak se měnily životní podmínky a společenské zvyklosti. Například v jedné z epizod mohou diváci sledovat příběh vzniku a vývoje první poštovní známky a jejího významu pro komunikaci a obchod v minulosti. Tyto historické informace dodávají seriálu další rozměr a zajímavost a diváci se mohou těšit na to, že se dozvědí více o historii světa zábavnou a dobrodružnou formou. Nenechte si ujít tuto dávku inspirace, sledujte seriál Byla jednou jedna… Věc každý den od 1. května vždy v 18:00 na televizní stanici Minimax.
Fotografie v plném rozlišení najdete zde.


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com


Veronika Ježková, Account manager, KNKTR, 30. 4. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.05.2024 • Je tu první letošní Grand Tour. Giro d’Italia na Eurosportu odstartuje už o víkendu
02.05.2024 • Vaše oblíbená dokumentární podívaná na Prima ZOOM
28.04.2024 • Vrhněte se do víru poznání a zábavy s Prima ZOOM!
19.04.2024 • Odboj - premiérový dokument na Viasat History
19.04.2024 • Lutych – Bastogne – Lutych: Tadej Pogačar, nebo Mathieu van der Poel?
17.04.2024 • Přímý satelitní přenos Pucciniho opery Vlaštovka v rámci série MET: Live in HD v sobotu 20. dubna

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist